L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

37. Mezinárodní běžecký desetiboj 2022
− Potsdam −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 102 Kempel, Maximilian M20 Německo SV Sömmerda e.V. 7,39
847
4:49,88
558
51,36
859
11,74
863
11:49,64
397
2:05,62
731
23,49
874
22:09,57
289
2:45,27
735
46:33,15
302

6455
2. 104 Daubié, Aymeric M20 Francie US Toul Athlétisme 7,36
854
4:51,72
548
53,37
798
11,79
856

3056
3. 113 Gerber, Alexandre M30 Francie Annecy Athlétisme 7,78
766
5:11,14
450
55,72
729
12,29
790
11:46,39
404
2:21,76
541
25,09
769
20:39,77
386
3:09,07
524
46:19,07
309

5668
4. 103 Onderdijk, Jurian M20 Nizozemsko AV De Gemzen 7,99
723
4:33,84
647
54,51
764
12,51
762
10:27,67
583
2:12,09
651
25,06
771
18:24,85
559
2:55,28
642
38:55,10
565

6667
5. 110 Schirrmeister, Alexander M30 Německo Hannover 96 7,79
764
4:43,37
593
55,94
723
12,59
752
10:30,70
575
2:15,92
607

4014
6. 101 Tesfazghi Hayalu, Samsom M20 Německo SV Sömmerda e.V. 8,06
710
4:27,07
686
56,90
696
13,09
690
9:29,49
736
2:09,54
682
26,22
699
16:32,16
728
2:48,00
709
33:40,59
793

7129
7. 117 Jokisch, Georg M30 Německo FLB Cottbus 8,16
690
4:54,43
534
59,16
635
13,13
685
10:52,39
523
2:20,91
551
26,57
678
19:29,14
473
3:10,59
512
41:52,44
454

5735
8. 111 Pistorius, Nart M20 Nizozemsko D.A.V. Kronos 8,19
684
4:33,16
651
55,82
726
13,18
679
9:59,29
655
2:11,61
657
25,87
721
17:09,27
670
2:51,20
679
36:11,58
679

6801
9. 156 Brandecker, Erik MU16 Německo Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 8,23
677
6:57,19
526
13,19
678
11:07,44
488
2:10,53
670
3:00,18
599

3638
10. 109 van Aalten, Thijs M20 Nizozemsko D.A.V. Kronos 8,16
690
4:28,77
676
56,38
711
13,29
666
9:59,37
655
2:11,55
658
26,04
710
17:09,23
670
2:49,95
691
35:52,95
692

6819
11. 115 Bouele, Cédric M35 Švýcarsko Delémont Athlétisme 13,46
646
10:43,11
545
2:16,79
597
27,01
652
18:09,48
581
3:05,96
550
37:54,86
606

4177
12. 118 Meerstra, Davied M30 Nizozemsko AV Daventria 1906 8,41
643
4:50,81
553
1:04,27
506
13,47
645
10:44,81
541
2:23,10
527
28,31
579
18:30,48
551
3:09,82
518
38:32,89
580

5643
13. 108 Winkler, Benjamin M20 Německo TuS Osterburg 90 Weida 8,43
639
4:33,39
649
57,17
689
13,56
634
9:59,30
655
2:11,63
657
27,16
644
17:40,85
622
2:55,46
640
36:49,20
652

6481
14. 106 Timm, Jascha M20 Německo LAV Halensia 8,58
611
4:09,46
795
56,60
704
13,58
632
8:56,10
832
2:05,35
734
26,86
661
15:39,55
815
2:41,10
775
33:00,14
825

7384
15. 107 Bosboom, Vincent M20 Nizozemsko D.A.V. Kronos 8,56
615
4:44,96
585
1:00,00
613
13,63
626
10:26,37
586
2:16,50
600
27,65
616
18:10,52
579
3:02,53
578
37:50,21
609

6007
16. 105 Schöning, Niklas M20 Německo SV Stahl Hennigsdorf 8,43
639
4:13,11
772
57,54
678
13,68
621
8:57,60
827
2:08,25
698
27,54
622
15:30,60
830
2:42,92
757
32:35,35
845

7289
16. 122 Vrátný, Kamil M50 Česká republika AC Praha 1890 8,48
630
5:32,64
353
1:05,27
483
13,68
621
12:29,59
320
2:34,36
413
28,21
584
22:01,89
296
3:31,18
360
47:01,40
288

4348
18. 112 Girot, Florent M20 Francie Nice Côte d'Azur Athlétisme 8,45
635
4:53,35
540
1:02,14
558
13,69
620
10:40,60
551
2:23,28
525
27,86
604
18:40,36
538
3:08,17
531
40:28,22
505

5607
19. 116 Collinet, Thomas M45 Francie ASMS Sarrebourg 8,66
597
4:46,78
575
1:00,14
609
13,93
592
10:31,47
573
2:16,88
596
28,47
570
18:19,05
567
3:03,01
574
38:17,11
591

5844
20. 129 Ruben, Vos MJ Nizozemsko De Gemzen 8,78
575
5:03,33
489
1:02,97
538
13,95
590
10:44,18
543
2:23,70
520
28,84
550
18:52,83
521
3:10,97
509
39:52,43
528

5363
21. 135 Stephan, Carsten M50 Německo Schwedter Hasen 8,75
581
5:38,01
331
1:03,92
515
13,96
589
12:09,22
358
2:38,61
374
27,82
606
20:45,87
379
3:25,57
399
43:16,58
405

4537
22. 131 Kroep, Koen M20 Nizozemsko D.A.V. Kronos 8,67
595
5:24,62
388
1:06,48
455
14,06
578
11:57,92
380
2:39,64
364
28,60
563
20:46,85
378
3:32,01
355
45:04,19
347

4403
23. 119 Rathenow, Jann M35 Německo Potsdamer Laufclub 8,91
553
4:55,07
531
59,02
638
14,16
567
11:11,59
479
2:22,97
528
27,56
621
20:08,86
423
3:03,73
568
41:54,60
452

5360
24. 127 Killilea, Tony M55 Velká Británie London Heathside 9,11
518
5:11,95
446
1:05,72
472
14,26
556
11:44,36
408
2:39,44
366
28,94
545
20:25,48
403
3:27,66
384
42:50,88
419

4517
25. 134 Barner, Julian M20 Německo OSC Potsdam 8,81
570
5:30,75
361
1:07,69
428
14,28
554
11:58,56
379
2:40,45
357
28,72
556
20:47,16
378
3:33,10
347
44:14,23
373

4303
26. 126 Pelgröm, Fabian M20 Nizozemsko D.A.V. Kronos 8,82
568
5:35,42
341
1:04,82
493
14,29
553
12:23,76
330
2:40,17
360
29,02
540
21:47,42
311
3:35,37
333
46:17,11
310

4139
27. 124 Novotný, Zdeněk M50 Česká republika Jiskra Litomyšl 9,00
537
5:30,95
360
1:05,48
478
14,66
513
12:31,87
315
2:42,50
339
28,77
554
22:31,29
267
3:32,76
350
47:55,49
263

3976
28. 120 Greiner, Daniel M35 Německo SV Sömmerda e.V. 8,98
540
4:33,88
647
1:00,85
591
14,69
510
9:48,72
683
2:16,17
604
28,88
548
16:52,76
696
2:59,78
602
34:29,49
755

6176
28. 148 Radmann, Torsten M55 Německo ASV Zeuthen 9,22
500
6:17,74
188
1:16,59
256
14,69
510
13:42,08
200
3:09,01
150
31,03
439
23:48,89
197
4:03,42
176
48:53,57
238

2854
30. 160 Heinrich, Enrico M50 Německo LAV Halensia 9,42
468
5:12,30
445
1:06,17
462
14,70
509
11:35,97
426
2:33,75
419
30,33
473
19:51,57
444
3:19,99
439
40:51,43
491

4576
31. 137 Morgner, Frank M40 Německo Schwielowsee 9,18
507
5:08,55
463
1:04,70
496
14,84
495
10:43,19
545
2:30,35
452
31,37
423
18:23,19
561
3:11,00
509
38:18,97
589

5040
32. 136 Jaeger, Frank M55 Německo SV Sömmerda e.V. 9,58
443
5:39,84
323
1:08,68
407
15,07
472
11:49,71
397
2:40,57
356
31,03
439
20:25,74
403
3:31,78
356
43:00,84
414

4010
33. 132 Warmuth, Daniel M35 Německo LG Nadine & Walter 9,25
495
5:58,78
251
1:11,81
343
15,08
471
13:02,53
262
3:04,53
176
30,65
457
23:11,35
230
3:50,18
244
51:47,44
169

3098
34. 123 Espenhahn, Jano M30 Německo Potsdamer Laufclub 9,74
418
4:54,35
534
1:05,74
472
15,30
449
10:38,79
556
2:25,86
498
30,46
467
18:18,11
569
3:07,61
536
37:22,28
628

5127
35. 128 Pfeuffer, Jörg M35 Německo LG Erfurt 9,85
402
5:09,76
457
1:07,13
441
15,36
443
11:31,87
434
2:44,33
324
30,86
447
19:47,89
449
3:26,43
393
40:58,73
486

4276
36. 145 Unger, Thomas M55 Německo SV Lok Blankenburg 1949 e. V. 9,57
444
5:49,32
286
1:11,89
342
15,38
441
11:58,84
379
2:49,04
285
30,64
458
20:29,57
398
3:43,35
283
42:37,36
427

3743
37. 157 Warmuth, Jakob MU16 Německo SV TuR Dresden 9,42
468
8:11,45
289
15,40
439
13:06,72
255
2:56,48
230
3:41,50
294

1975
38. 121 Schneegaß, Marco M45 Německo 1. SV Gera 8,88
558
5:53,10
272
1:10,50
369
15,44
435
12:36,33
307
2:44,34
324
29,35
523
21:45,36
314
3:38,96
310
46:06,68
315

3727
39. 138 Hofner, Reinhard M60 Německo MBB-SG Augsburg 10,03
375
6:24,22
168
1:13,54
310
15,61
419
13:33,50
213
3:02,13
191
31,84
401
23:54,64
193
54:36,25
113

2383
40. 130 Paschke, Alexander M50 Německo LG Winterlingen 9,91
393
5:27,72
374
1:11,46
350
15,83
399
11:45,01
407
2:39,99
361
32,37
377
20:27,09
401
3:28,63
378
42:46,04
422

3862
41. 139 Küttel, Ueli M35 Švýcarsko LC Luzern 9,62
436
5:55,68
262
1:09,93
381
16,15
370
12:55,28
274
2:46,47
306
31,59
413
23:03,64
237
3:52,78
230
54:38,84
112

3021
42. 144 Balmer, Sven M55 Německo OSC Potsdam 10,00
380
6:01,62
241
1:15,28
279
16,25
361
13:07,28
254
2:57,87
220
33,50
329
22:44,06
255
3:54,69
219
48:23,22
251

2789
43. 147 Petrick, Carsten M60 Německo LSV Niesky 9,82
406
6:43,47
116
1:19,11
215
16,26
360
14:56,33
107
3:16,27
111
34,59
285
26:37,85
82
4:17,62
116
57:10,65
72

1870
44. 143 Warmuth, Uwe M45 Německo Bautzener LV Rot-Weiß 90 10,02
377
6:15,68
194
1:18,92
218
16,36
352
13:02,53
262
3:11,11
138
35,79
241
22:47,80
251
4:00,23
191
47:53,53
264

2488
45. 150 Vasicek, Wolfgang M60 Německo SG Chemie Zeitz 10,78
276
6:30,12
151
1:23,19
157
17,24
280
13:55,68
181
3:23,06
80
35,81
240
24:08,20
182
4:24,41
91
49:57,99
211

1849
46. 140 Stauß, Frank M50 Německo LG Winterlingen 9,91
393
5:39,84
323
1:12,43
331
17,34
272
12:57,16
271
2:47,31
299
32,56
369
21:49,56
309
3:41,15
296
46:35,46
301

3164
47. 149 Grobben, Jan M55 Nizozemsko LAAC Twente 10,45
318
6:16,68
191
1:18,45
226
17,74
243

978
48. 161 Schmidt, Jens M50 Německo SCC Berlin 10,71
285
7:22,77
40
1:37,85
23
17,81
238
16:06,50
45
3:49,92
7
37,30
190
27:25,05
58
4:55,89
15
57:39,11
65

966
49. 133 Pantke, Uwe M55 Německo LAV Halensia 9,54
449
5:52,70
273
1:28,82
91
18,64
182
12:26,25
326
2:48,34
291
32,13
388
21:25,31
335
3:38,34
314
43:54,67
384

3033
50. 152 Salzmann, Rolf M75 Německo TSV Kirchdorf 11,72
173
[682]
7:17,32
48
[476]
1:29,23
87
[552]
18,67
181
[694]
15:51,66
56
[493]
3:29,73
54
[489]
40,49
103
[578]
28:02,48
42
[463]
4:44,86
35
[445]
59:09,43
46
[472]

825
[5344]
51. 141 Rochau, Lothar M70 Německo LAV Halensia 10,23
347
[795]
6:23,26
171
[578]
1:17,29
245
[674]
18,71
178
[588]
13:51,26
187
[601]
3:14,62
119
[504]
37,83
174
[582]
23:51,00
196
[612]
4:20,68
104
[480]
49:35,22
220
[643]

1941
[6057]
52. 151 Engert, Reinhardt M70 Německo SV Stahl Hennigsdorf 11,35
210
[630]
6:46,27
110
[489]
1:27,83
102
[476]
18,90
167
[572]
13:54,96
182
[594]
3:18,48
100
[474]
42,38
64
[410]
23:27,67
215
[637]
4:17,06
118
[501]
47:03,02
288
[726]

1556
[5509]
53. 154 Spade, Frank M70 Německo Lauferleben/Vegan Runners 12,10
138
[530]
6:56,65
86
[451]
1:31,19
69
[420]
19,78
118
[502]
14:41,19
124
[510]
3:42,79
19
[307]
41,66
78
[436]
25:35,13
119
[503]
4:44,35
36
[353]
54:25,54
116
[499]

903
[4511]
54. 155 Warmuth, Walter M70 Německo LG Nadine & Walter 12,97
73
[426]
9:35,72
1
[61]
1:59,97
1
[84]
21,78
39
[360]
19:26,44
1
[136]
4:55,64
1
[23]
49,33
1
[205]
39:54,86
1
[11]
7:11,69
1
[1]
1:41:57,49
1
[1]

120
[1308]
55. 153 Holterman, Herman M65 Nizozemsko LAAC Twente 13,53
42
[293]
7:59,06
5
[192]
1:50,34
1
[114]
27,62
1
[41]
16:59,82
16
[232]
4:02,93
1
[139]
49,61
1
[141]
28:38,97
29
[268]
5:05,32
5
[193]
59:38,18
41
[293]

142
[1906]

30.5.2022: Kompletní výsledková listina (se sílou větru) (PDF, ~ 535,8 kBytes)

    Poslední změny dne: 30.5.2022   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2023]   [2022]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2022 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky