L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

36. Mezinárodní běžecký desetiboj 2019
− Sömmerda −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 1 Tesfazghi Hayalu, Samsom M20 D SV Sömmerda e.V. 7,96
729
4:10,36
789
53,55
792
12,68
741
8:54,52
837
2:01,32
786
25,24
760
15:27,59
835
2:38,36
803
32:17,00
860

7932
2. 5 Schneegaß, Tim MJ D 1. SV Gera 8,12
698
4:16,18
752
54,23
772
12,67
742
9:34,28
723
2:03,37
760
25,44
747
17:39,61
624
2:50,22
688
39:24,61
546

7052
3. 4 Kuin, Ronald M30 NL AV Daventria 1906 7,83
756
4:20,73
724
52,29
830
12,46
768
9:53,40
671
2:05,46
733
24,44
811
17:56,30
600
2:47,20
716
38:56,73
564

7173
4. 8 van Cappelle, Gijs M20 NL U-Track 7,96
729
4:32,20
656
55,70
730
12,47
767
10:19,09
604
2:08,04
701
25,17
764
17:50,37
608
2:48,38
705
38:42,28
574

6838
5. 6 Lypovka, Pavlo M30 UA SCC Berlin 8,09
704
4:34,54
643
58,32
657
13,94
591
10:03,18
645
2:09,57
682
25,49
744
17:40,54
623
2:50,95
681
38:26,69
584

6554
6. 11 Breunissen, Martin M40 NL AV Daventria 1906 8,26
671
4:27,23
685
55,63
732
12,98
703
9:56,72
662
2:10,45
671
25,77
727
17:24,23
647
2:53,06
662
38:04,45
599

6759
7. 10 Stettner, Ronald M30 D SG Schorndorf 8,34
656
4:37,00
629
58,07
664
13,28
667
10:56,62
513
2:10,79
667
27,28
637
20:11,41
420
2:57,52
622
42:26,65
433

5908
8. 16 Duschek, Maximilian M30 D SG Zweidorf/Bortfeld 7,75
772
4:50,77
553
54,94
752
12,08
817
10:48,73
532
2:12,08
652
24,57
802
19:35,76
464
2:53,62
657
41:59,88
449

6450
9. 13 Fischer, Julian M20 D SV Sömmerda e.V. 8,43
639
4:30,02
669
58,74
646
13,13
685
10:00,07
653
2:12,13
651
26,48
684
17:27,26
643
2:55,00
644
38:01,27
601

6515
10. 24 Timm, Jascha MJ D LAV Halensia 8,30
663
4:37,91
624
58,37
656
13,14
684
10:16,38
611
2:12,61
645
26,46
685
18:28,24
554
2:53,82
655
39:53,99
527

6304
11. 37 Waldstädt, Tim M20 D SV Hermsdorf 8,48
630
4:28,26
679
1:00,54
599
13,60
630
9:43,60
697
2:12,92
642
27,06
649
16:51,06
698
2:52,16
670
37:03,50
642

6536
12. 98 Kuphal, Florian MU16 D OSC Potsdam 8,25
673
6:59,34
519
13,26
670
10:30,88
575
2:13,21
638
2:56,48
631

3706
13. 18 Collinet, Thomas M45 F ASSA Sarrebourg 8,52
622
4:40,79
608
1:00,10
610
13,61
629
10:25,74
588
2:14,01
629
27,52
623
18:33,47
547
2:56,47
631
40:06,68
519

6006
14. 27 Šára, Pavel M45 CZ AC Praha 1890 8,95
546
4:37,50
626
1:01,34
578
14,25
557
10:14,80
615
2:15,23
615
28,77
554
17:59,04
596
2:58,01
618
39:07,29
557

5862
15. 32 Greiner, Daniel M35 D SV Sömmerda e.V. 8,83
566
4:31,41
661
1:01,89
564
14,04
580
9:38,80
710
2:15,95
606
28,07
592
16:47,68
703
2:57,17
625
35:45,43
698

6305
16. 29 Schirrmeister, Alexander M20 D Potsdamer Laufclub 7,88
745
4:51,59
549
58,31
657
12,52
761
10:43,75
544
2:19,46
567
25,16
765
18:48,65
526
3:04,22
564
41:09,39
479

6157
17. 52 Barsch, Detlef M50 D TSV Blau-Weiß 65 Schwedt 9,22
500
4:41,83
602
1:05,28
483
14,64
516
10:11,11
625
2:19,99
561
29,73
503
17:53,23
604
3:03,30
572
38:39,31
576

5542
18. 21 Meerstra, Davied M20 NL AV Daventria 1906 8,13
696
4:59,05
510
1:00,45
601
13,10
689
10:47,48
535
2:20,51
555
26,47
684
18:48,18
527
3:07,15
540
42:38,16
427

5764
19. 47 Kirchhöfer, Nils M20 D Eskalationskommando e.V. 7,80
762
4:52,24
546
58,73
646
12,53
759
10:41,41
549
2:20,95
550
25,30
756
19:04,00
506
3:07,63
536

5610
20. 19 Richter, Lars M35 D Chemnitzer LV MEGWARE 8,26
671
4:48,10
568
59,14
635
13,57
633
11:32,91
432
2:21,25
547
27,45
627
19:58,73
435
3:07,02
541
42:48,56
421

5510
21. 38 Nagel, Erik M35 D LAV Halensia 8,90
554
4:39,10
617
1:02,29
554
14,36
545
10:17,69
608
2:21,30
546
28,73
556
18:13,02
576
3:03,73
568
38:41,28
574

5698
22. 56 Bornschein, Mike M45 D KSV Baunatal 9,12
517
4:48,33
566
1:04,02
512
14,62
518
10:13,25
619
2:21,75
541
29,03
540
17:54,18
603
3:04,94
558
39:15,11
552

5526
23. 45 Elsinga, Eddy M50 NL AV Heerenveen 8,79
574
4:53,36
540
1:01,59
572
14,08
576
11:16,38
468
2:21,77
541
28,15
588
19:48,54
448
3:12,74
495
42:15,56
440

5242
24. 39 Hammerl, Sven M45 D SV Hermsdorf 8,81
570
4:49,24
561
1:01,49
574
13,90
596
10:35,55
563
2:21,85
540
28,52
567
18:40,71
537
3:02,91
575
39:36,54
538

5621
25. 48 Janietz, Thorben MJ D SV Sömmerda e.V. 8,24
675
5:06,96
471
1:02,62
546
13,35
659
11:41,86
413
2:21,97
539
26,53
681
22:37,68
261
3:19,03
446
46:04,47
316

5007
26. 68 Weiler, Markus M45 D LG Winterlingen 8,96
544
4:49,48
560
1:03,20
532
14,50
530
10:54,20
519
2:22,55
533
29,80
500
19:52,40
443
3:09,11
524
42:41,22
425

5110
27. 55 Pfeuffer, Jörg M35 D SSV Erfurt Nord 9,25
495
4:57,72
517
1:03,81
517
14,50
530
10:49,04
531
2:23,96
518
29,03
540
19:09,72
498
3:09,40
521
43:30,95
397

5064
28. 22 Petera, Adam M20 CZ SK Dolar Hajnice 8,41
643
4:53,06
541
58,27
658
13,10
689
11:13,20
475
2:24,96
507
26,80
665
20:16,33
414
3:21,91
425
45:11,72
343

5360
29. 28 Schneegaß, Marco M40 D 1. SV Gera 8,51
624
5:02,82
491
1:00,59
597
13,76
612
11:53,66
389
2:25,59
500
28,98
543
20:32,08
395
3:27,14
388
43:10,82
408

4947
30. 31 Schneiter, Basil M35 CH TSV 2001 Rotkreuz 8,36
652
5:03,81
486
1:00,88
590
13,17
680
11:16,18
469
2:26,20
494
27,09
648
20:08,88
423
3:11,59
504
43:35,07
395

5341
31. 40 Killilea, Tony M55 GB London Heathside 8,81
570
5:00,20
504
1:01,80
566
13,75
613
10:55,43
516
2:26,99
486
27,83
605
19:05,65
503
3:15,57
473
41:49,99
455

5291
32. 64 Paschke, Alexander M45 D LG Winterlingen 9,10
520
4:55,59
528
1:07,25
438
14,78
501
10:48,48
532
2:27,30
483
30,56
462
20:03,61
429
3:14,41
482
42:50,41
420

4795
33. 3 Fricke, Eik M50 D LAV Halensia 9,49
457
5:00,41
503
1:05,46
478
15,07
472
11:09,36
484
2:27,67
479
30,47
466
19:50,37
446

3785
34. 42 Pawellek, Karsten M35 D LGO Bochum 8,76
579
5:01,48
498
1:04,50
501
13,86
600
10:40,95
550
2:27,76
478
28,99
542
18:28,78
554
3:14,00
485
38:57,71
563

5350
35. 30 Heinrich, Enrico M45 D LAV Halensia 8,72
586
5:10,41
454
1:02,18
557
13,94
591
11:33,09
432
2:28,18
474
28,65
560
20:15,58
415
3:12,88
494
43:35,57
394

4957
36. 58 Tümmler, Michael M35 D TSG Schwäbisch Hall 9,35
479
4:53,39
539
1:05,91
468
14,86
493
10:32,53
571
2:28,26
473
30,00
490
18:06,51
585
3:07,44
537
38:52,81
567

5202
37. 20 Martin, Marcel M20 D Spvgg Rommelshausen - LA Kernen 7,97
727
5:11,20
450
1:02,32
554
12,81
724
11:14,96
471
2:28,88
467
28,17
586
20:05,14
427
3:19,15
446
44:44,24
357

5209
38. 35 Hirt, Daniel M40 D SV Sömmerda e.V. 8,99
539
4:49,85
558
1:02,87
540
14,29
553
10:34,57
566
2:29,54
460
29,70
505
18:29,26
553
3:10,35
514
39:18,46
550

5338
39. 153 Novotný, Marek MJ CZ TITAN Pardubice 8,61
606
1:01,54
573
13,40
653
2:30,20
453
27,78
608
3:22,60
420

3313
40. 33 Vrátný, Kamil M45 CZ AC Praha 1890 8,21
681
5:27,20
377
59,60
623
13,12
686
12:28,31
322
2:31,52
440
27,26
638
22:09,74
288
3:23,34
415
49:25,26
224

4694
41. 46 Dvořák, Petr M50 CZ AC Praha 1890 8,57
613
5:43,82
307
1:02,68
545
13,70
618
12:59,67
267
2:31,96
436
27,80
607
22:53,34
246
3:25,02
403
47:25,24
277

4319
42. 50 Bergmann, Michael M50 D SV Sömmerda e.V. 9,22
500
5:06,58
472
1:07,05
442
15,07
472
11:25,04
449
2:32,37
432
30,94
443
20:14,40
416
3:52,38
232
45:01,40
348

4206
43. 69 Kunrt, Jaroslav M40 CZ SK Dolar Hajnice 9,23
498
5:22,80
396
1:05,37
480
14,74
505
11:53,58
389
2:32,91
427
29,75
502
21:12,84
349
3:15,18
476
45:08,08
345

4367
44. 26 Novotný, Zdeněk M45 CZ TITAN Pardubice 8,66
597
5:13,66
438
1:02,55
548
13,78
609
11:58,11
380
2:33,34
423
27,99
596
20:58,70
364
3:19,09
446
46:13,63
311

4712
45. 34 Wimmer, Alexander M20 A Wiener AC Team Red 8,25
673
5:32,59
353
1:02,64
546
13,21
676
12:10,55
356
2:33,38
422
26,89
659
21:39,09
320
3:24,60
406
46:43,99
297

4708
46. 41 Weiser, Matthias M35 D LG Mauerweg Berlin e.V. 8,41
643
5:16,32
426
1:01,79
567
13,49
643
11:48,37
400
2:33,47
422
27,71
612
20:46,72
378
3:28,89
376
46:33,15
302

4769
47. 99 Hähnel, Marek MU16 D Sömmerda 8,80
572
7:36,73
391
13,90
596
12:13,24
350
2:34,66
410
3:29,55
371

2690
48. 74 Pantke, Uwe M50 D LAV Halensia 9,02
534
5:26,85
378
1:08,07
420
14,49
531
11:55,52
385
2:34,85
408
30,18
481
21:16,29
345
3:25,41
400
46:11,24
313

4195
49. 53 Brehme, Nils MJ D SV Sömmerda e.V. 8,59
609
5:55,63
262
1:02,68
545
13,67
622
13:01,25
264
2:36,96
389
28,28
580
24:50,94
149

3420
50. 49 Röthig, André M40 D SV Sömmerda e.V. 8,79
574
5:25,99
382
1:05,90
468
14,07
576
12:28,20
322
2:37,57
383
29,04
539
22:23,82
274
3:33,74
343
48:53,32
238

4099
51. 44 Van Loon, Joni M30 NL AV Daventria 1906 8,89
556
5:32,87
352
1:24,74
137
13,55
636
11:50,50
395
2:37,58
383
29,56
512
20:44,02
381
3:23,49
414
48:42,72
242

4008
52. 71 Stephan, Carsten M45 D Schwedt/Oder 9,02
534
5:21,47
402
1:09,62
387
14,70
509
11:38,05
421
2:38,95
371
30,18
481
20:08,60
423
3:31,52
358
43:45,59
389

4275
53. 60 Barner, Julian M20 D OSC Potsdam 8,78
575
5:31,21
359
1:06,92
445
13,73
615
11:56,65
383
2:39,86
362
28,89
547
21:10,02
352
3:30,53
365
48:47,53
240

4243
54. 61 Jaeger, Frank M55 D SV Sömmerda e.V. 9,34
481
5:29,72
366
1:08,76
405
14,70
509
12:00,01
376
2:39,91
362
30,25
477
20:52,99
371
3:31,22
360

3707
55. 72 Kopprasch, Jens M35 D SRLV Erfurt 9,69
426
5:33,55
349
1:10,53
369
15,30
449
11:56,36
384
2:41,89
345
31,25
429
20:50,51
374
3:30,21
367
47:24,34
278

3770
55. 79 Clemens, Leon MJ D LG Winterlingen 8,13
696
1:09,93
381
13,06
694
14:33,38
133
2:41,89
345
26,98
654
3:35,23
333

3236
57. 65 Hofner, Reinhard M60 D MBB-SG Augsburg 9,54
449
5:49,64
285
1:09,21
396
15,03
476
12:38,03
304
2:42,56
339
30,97
442
22:26,92
271
3:37,94
316
49:04,17
233

3511
58. 154 Prieschl, Wolfgang M55 A PSV Linz 5:35,90
339
2:43,76
329
33,19
342
3:34,05
341

1351
59. 54 Stiegler, Markus M50 D SG Stern Ulm/Neu-Ulm 8,55
617
5:39,73
324
1:05,23
484
13,88
598
13:06,50
255
2:45,27
316
28,03
594
23:30,20
213
3:44,13
278
49:50,66
214

3893
60. 155 Slavik, Richard M65 D Frankenberg/Sa. 6:02,21
239
[587]
2:45,70
312
[674]
3:43,39
283
[640]
51:58,70
165
[491]

999
[2392]
61. 63 Reiter, Ernst M60 A TSV St. Georgen/Gusen 9,40
471
5:39,20
326
1:12,55
329
15,22
457
12:35,78
308
2:46,76
304
31,12
435
22:31,92
267
3:40,97
297
48:10,60
256

3450
62. 70 Mayer-Gebhart, Franz M65 D LG Stadtwerke München 10,44
319
[681]
5:40,03
322
[686]
1:12,20
336
[701]
16,51
339
[703]
12:11,66
353
[721]
2:46,86
303
[663]
32,89
355
[722]
21:10,52
351
[718]
3:40,17
302
[663]
44:22,56
369
[738]

3349
[6996]
63. 158 Heinemann, Jonathan M11 D KSSV Weimar-Schöndorf 9,28
490
7:52,19
344
14,88
491
2:48,31
291
3:39,92
304

1920
64. 57 Gaedt, Dustin M20 D SV Sömmerda e.V. 13:59,10
176
2:49,40
283
30,03
488
23:02,11
238
3:40,53
300
51:17,16
180

1665
65. 73 Warmuth, Uwe M45 D Bautzener LV Rot-Weiß 90 9,89
396
5:54,62
266
1:14,36
295
16,09
375
12:40,22
300
2:51,37
267
34,03
307
22:26,47
272
3:47,99
256
50:39,41
194

2928
66. 9 Conzelmann, Rainer M50 D LG Winterlingen 9,17
508
6:09,58
214
1:14,85
286
14,34
547
13:33,85
213
2:52,80
256
30,55
462
23:26,79
216
3:58,73
199

2901
67. 66 Balmer, Sven M55 D OSC Potsdam 9,53
450
6:06,29
225
1:15,31
278
15,25
454
13:10,31
249
2:53,90
248
33,28
338
23:47,71
198
3:53,62
225
50:57,84
187

2852
68. 83 Clemens, Martin M45 D LG Winterlingen 8,28
667
6:11,12
209
1:10,49
369
13,23
673
14:21,59
147
2:55,06
240
28,22
584
4:04,40
171

3060
69. 62 Rochau, Lothar M65 D LAV Halensia 9,92
391
[762]
5:59,06
250
[600]
1:11,98
340
[706]
15,61
419
[793]
13:08,88
252
[602]
2:56,11
232
[579]
31,55
415
[788]
22:45,39
254
[605]
3:55,57
215
[557]
47:01,09
289
[647]

3057
[6639]
70. 80 Petrick, Carsten M60 D LSV Niesky 9,86
400
6:12,88
203
1:13,75
306
15,83
399
14:04,03
170
3:00,25
204
33,10
346
25:02,69
141
3:56,89
208
54:46,80
110

2487
71. 77 Paschke, Arnold M65 D LG Winterlingen 10,96
254
[604]
6:19,48
182
[515]
1:25,23
131
[444]
17,75
242
[590]
13:17,14
238
[586]
3:05,00
173
[503]
38,09
166
[493]
25:03,30
140
[457]
4:07,52
157
[481]

1683
[4673]
72. 51 Frühwirth, Harald M30 A LC Wienerwaldsee 9,46
461
5:53,29
271
1:18,24
229
16,40
348
13:10,30
249
3:06,74
163
33,76
318
23:32,05
212
3:50,91
240
51:40,21
171

2662
73. 167 Warmuth, Jakob MU14 D SV TuR Dresden 3:08,39
153

153
74. 81 Häusler, Andreas M60 D SV Hermsdorf 10,61
297
6:19,47
182
1:21,69
177
17,76
241
13:25,00
226
3:09,30
148
36,45
218
23:51,48
195
4:08,47
153
50:57,91
187

2024
75. 82 Vasicek, Wolfgang M60 D Laufwerk Schnaudertal 10,74
281
6:31,60
147
1:22,98
160
17,15
287
14:17,76
152
3:18,08
102
35,64
246
24:53,87
147
4:19,34
109
51:31,03
175

1806
76. 85 Escher, Christoph M50 D Marathonteam-Ratingen 11,11
237
7:22,35
41
1:31,58
66
18,21
210
15:24,14
79
3:27,72
62
38,31
160
27:06,09
67
4:39,66
47
59:56,00
38

1007
77. 78 Pries, Jörg M55 D OSC Potsdam 10,22
349
7:23,01
40
1:22,31
169
16,20
366
16:37,57
26
3:31,50
48
33,01
349
29:08,63
21
4:39,40
47
1:02:15,25
18

1433
78. 86 Holterman, Herman M65 NL LAAC Twente 12,57
100
[397]
7:08,88
63
[335]
1:38,37
20
[245]
20,25
96
[391]
14:43,17
121
[430]
3:35,51
36
[283]
42,00
71
[350]
25:19,07
129
[442]
4:33,10
64
[338]
53:26,07
135
[450]

835
[3661]
79. 84 Warmuth, Walter M70 D LG Nadine & Walter 12,02
145
[540]
7:32,72
27
[331]
1:39,63
15
[295]
20,45
87
[452]
16:30,75
30
[338]
3:52,78
4
[249]
41,21
87
[452]
29:04,14
22
[317]
5:00,47
10
[277]
1:05:17,67
2
[242]

429
[3493]
80. 87 Linzbichler, Helmut M75 A Kapfenberger SV LA 11,70
175
[684]
8:04,27
2
[328]
1:45,27
1
[309]
19,17
151
[652]
17:07,49
13
[379]
4:05,83
1
[263]
41,29
85
[548]
29:17,88
18
[399]
5:11,46
1
[317]
1:01:08,82
26
[423]

473
[4302]

2.6.2019: Kompletní výsledková listina (se sílou větru) (PDF, ~ 1,6 MBytes)

    Poslední změny dne: 17.6.2019   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2020]   [2019]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2019 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky