L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

38. Mezinárodní běžecký desetiboj 2023
− Winterlingen −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Ženy (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 77 Zimmermann, Kristin W30 Německo Team Riedelbäck / Europamarathon Görlitz 8,63
787
4:55,88
811
1:02,82
781
13,79
784
10:46,25
845
2:26,88
772
28,11
798
18:58,41
818
3:08,66
838
40:22,35
829

8063
2. 17 Rapp, Ricarda W35 Německo TSV Stetten a.k.M. 9,03
715
5:03,63
770
1:05,68
710
14,49
705
10:44,55
849
2:29,38
746
29,50
721
18:38,36
847
3:13,35
799
39:41,18
856

7718
3. 87 Winter, Mona W30 Německo Spiridon Frankfurt 9,09
705
5:21,00
682
1:06,69
686
14,61
692
11:18,92
767
2:33,45
703
29,77
707
19:23,55
784
3:18,60
757
41:03,73
802

7285
4. 31 Oprei, Anna W30 Německo Potsdamer Laufclub 8,93
733
5:25,46
660
1:04,81
732
14,17
741
11:56,00
683
2:31,20
726
28,79
760
21:28,91
622
3:19,57
749
46:11,08
616

7022
5. 78 Köhler, Ines W35 Německo FLB Cottbus 9,64
612
5:28,93
643
1:10,28
604
15,57
592
11:56,32
682
2:40,67
630
31,01
642
20:35,42
689
3:33,36
643
43:26,53
713

6450
6. 34 Petersen, Tatjana W20 Německo TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 9,39
653
5:38,96
596
1:09,54
620
15,10
640
12:23,11
624
2:42,07
617
30,77
654
21:32,00
618
3:37,48
613
46:26,28
608

6243
7. 56 Brehme, Jasmin W20 Německo SV Sömmerda e.V. 9,00
720
5:43,37
576
1:10,05
609
14,74
678
12:36,20
597
2:46,18
578
29,80
705
22:31,68
548
3:40,08
595
48:16,55
547

6153
8. 42 Englmann, Melanie W40 Německo SG Stern Ulm/Neu-Ulm 9,65
611
5:48,44
553
1:13,25
540
15,47
602
12:58,22
552
2:52,30
522
31,40
623
23:05,66
510
3:48,01
540
50:32,89
477

5530
9. 58 Stephan, Jasmin WJ Německo Schwedter Hasen 9,36
658
6:11,90
454
1:10,03
609
14,90
661
13:16,60
516
2:52,90
516
30,19
684
24:32,51
419
3:46,73
548
52:11,81
429

5494
10. 67 Schweder, Josephine W20 Německo SV Hermsdorf 8,92
735
6:12,66
451
1:15,88
486
14,66
687
13:47,36
459
2:54,71
501
30,16
686
24:23,18
428
3:57,70
476
51:41,52
444

5353
11. 15 Konrad, Stefanie W35 Německo LG Winterlingen 9,50
635
6:13,07
450
1:16,92
465
15,35
614
13:22,11
506
3:03,21
429
31,26
630
23:45,00
467
3:59,81
463
49:43,14
502

5161
12. 39 Podjuklová, Iva W45 Česká republika SK Hranice 9,86
577
6:01,92
495
1:15,56
492
15,84
565
13:32,08
487
2:56,43
486
32,71
559
24:07,36
444
3:57,80
476
51:34,32
447

5028
13. 18 Conzelmann, Manuela W40 Německo LG Winterlingen 10,25
517
6:27,82
393
1:18,72
431
16,97
460
13:51,28
452
3:09,94
377
34,79
465
23:57,37
454
4:09,78
403
50:30,86
478

4430
14. 88 Flanse, Joana W20 Německo Lauffreunde Bönen 1985 e.V. 11,89
301
6:07,41
472
1:23,93
338
19,08
293
13:12,97
523
3:05,89
408
39,33
290
23:06,19
509
4:03,02
443
48:24,52
543

4120
15. 24 Jíchová, Ivana W55 Česká republika TJ Nové Město na Moravě 9,51
633
7:13,65
240
1:15,26
498
15,46
603
15:36,09
283
3:22,33
289
31,20
633
27:47,77
246
4:25,73
315
59:27,95
248

3988
16. 3 Paschke, Cecile W20 Německo LG Winterlingen 10,18
528
6:51,57
309
1:23,02
354
16,39
513
14:26,54
391
3:18,04
318
34,32
485
25:36,32
357
4:23,18
328
54:37,39
363

3946
17. 29 Seise, Anke W50 Německo Röblinglaufverein 10,73
448
6:57,23
290
1:27,10
288
17,90
382
14:33,56
379
3:23,62
280
36,64
388
25:09,70
382
4:21,55
337
57:08,93
300

3474
18. 79 Baron, Anne W30 Německo FLB Cottbus 9,62
615
7:20,19
221
1:18,58
433
15,73
576
16:24,00
219
3:23,00
284
33,50
522
4:24,88
320

3190
19. 9 Hackbarth, Ute W60 Německo LSV Pirna 10,79
440
7:18,02
227
1:30,32
240
17,92
380
15:13,16
317
3:32,01
228
37,44
357
25:44,35
350
4:30,27
292
55:05,94
351

3182
20. 35 Eichardt, Anna W50 Německo LG Winterlingen 11,14
393
6:51,35
310
1:26,38
299
17,96
377
14:34,19
378
3:21,35
295
36,75
384
26:06,87
330
4:23,19
328

3094
21. 32 Gomoll, Ilka W50 Německo LC RON-HILL Berlin 11,91
299
6:53,98
301
1:32,27
214
19,76
247
15:09,58
322
3:27,26
257
39,97
268
26:55,10
288
4:27,16
308
56:44,96
310

2814
22. 21 Bensch-Vasicek, Doreen W55 Německo SG Chemie Zeitz 10,95
418
7:29,61
196
1:36,73
159
18,18
360
16:20,52
224
3:46,37
152
39,17
295
28:32,91
213
4:52,39
193
59:26,49
249

2459
23. 16 Paschke, Waltraut W45 Německo LG Winterlingen 11,28
375
7:48,32
149
1:38,50
139
19,11
291
16:38,06
202
4:00,96
90
41,18
230
29:25,37
177
5:16,27
108
1:00:46,38
221

1982
24. 26 Greiner, Heidi W40 Německo SV Sömmerda e.V. 11,13
394
8:30,41
68
1:38,28
142
18,26
353
17:34,95
139
3:55,62
110
39,18
295
30:32,44
136
5:18,98
100
1:03:52,36
162

1899
25. 45 Rosa-Billert, Juliane W40 Německo SV Sömmerda e.V. 10,99
413
8:13,58
97
1:33,02
204
18,94
303
17:36,48
138
4:13,20
50
41,84
210

1415
26. 7 Franke, Steffi W65 Německo SV Mühlbach / Hochschule Mittweida 11,87
304
[753]
10:08,16
1
[190]
1:46,68
65
[422]
24,14
45
[379]
20:08,73
28
[341]
4:44,84
1
[231]
44,56
139
[541]
34:15,23
39
[367]
6:10,53
6
[269]
1:17:14,78
13
[296]

641
[3789]
Běžecký šestiboj (Mládež)
1. 66 Jerg, Christine WU16 Německo LG Winterlingen 10,50
480
11:07,37
129
17,64
403
19:09,61
61
3:53,26
120
5:09,26
130

1323
Jednotlivé disciplíny
301. 27 Rosenthal, Elke W55 Německo SV Lok Blankenburg 10,84
433
6:37,30
358
1:31,11
229

1020
302. 94 Schwarz, Eva W40 Německo SSV Ulm 1846 29,09
743

743
303. 96 Wucherpfennig, Marie WJ Německo TV Grenzach 30,16
686

686
304. 86 Gaube, Anne W40 Německo X-Runners Jena
611
305. 199 Umanets, Maryna W30 Ukrajina Ukraine 25:05,44
386

386
306. 5 Linzbichler, Brigitta W75 Rakousko KSV 14,14
99
[745]
12:15,09
1
[168]
2:24,19
1
[241]

101
[1154]
    Poslední změny dne: 7.2.2024   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2024]   [2023]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky