L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

39. Mezinárodní běžecký desetiboj 2024
− Toul −
Startovní listina

Běžecký desetiboj − Ženy

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  MACCARIO, Josette Atousports Ž70 Francie 0
  BENSCH-VASICEK, Doreen SG Chemie Zeitz Ž55 Německo 4
  GOMOLL, Ilka LC RON-HILL Berlin Ž50 Německo 25
  PASCHKE, Waltraut LG Winterlingen Ž45 Německo 2
  ENGLMANN, Melanie SG Stern Ulm/Neu-Ulm Ž45 Německo 3
  ROSA-BILLERT, Juliane SV Sömmerda e.V. Ž45 Německo 1
  JERG, Stefanie LG Winterlingen Ž40 Německo 0
  RICHARD, Sandrine Atousports Ž40 Francie 0
  GREINER, Heidi SV Sömmerda e.V. Ž40 Německo 3
  OPREI, Anna Potsdamer Laufclub Ž30 Německo 2
  HUGUET, Anaïs Gondreville Ž30 Francie 0
  PETERSEN, Tatjana TSV Rotkreuz / OSC Potsdam Ž30 Německo 8
  BREHME, Jasmin SV Sömmerda e.V. Ž20 Německo 9
  DEN BESTEN, Celeste AV De Gemzen Ž20 Nizozemsko 1
  HEIDEL, Kathleen NSF Berlin Ž20 Německo 1
  PASCHKE, Cecile LG Winterlingen Ž20 Německo 4
  CLEMENS, Lisa LG Winterlingen Ž20 Německo 1

Běžecký desetiboj − Muži

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  PASCHKE, Arnold LG Winterlingen M70 Německo 3
  BERNARD, Alain US Toul Athlétisme M70 Francie 0
  ROCHAU, Lothar LAV Halensia M70 Německo 14
  HOLTERMAN, Herman LAAC Twente M70 Nizozemsko 5
  MAYER-GEBHART, Franz LG Stadtwerke München M70 Německo 10
  DOS SANTOS, Dominique Atousports M65 Francie 1
  PETRICK, Carsten LSV Niesky M65 Německo 15
  VASICEK, Wolfgang SG Chemie Zeitz M65 Německo 4
  WADDINGTON, Andrew Basingstoke & Mid Hants AC M60 Velká Británie 0
  STEVENOT, Jean-Pierre Saint Cyr 78 M60 Francie 1
  BALMER, Sven OSC Potsdam M60 Německo 12
  GROBBEN, Jan LAAC Twente M60 Nizozemsko 2
  JAEGER, Frank SV Sömmerda e.V. M60 Německo 11
  KILLILEA, Tony London Heathside M60 Velká Británie 3
  PLIER, Andreas LAV Halensia M60 Německo 0
  STIEGLER, Markus SG Stern Ulm/Neu-Ulm M55 Německo 3
  PASCHKE, Alexander LG Winterlingen M50 Německo 4
  HEINRICH, Enrico LAV Halensia M50 Německo 2
  CLEMENS, Martin LG Winterlingen M50 Německo 2
  WARMUTH, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 M50 Německo 23
  COLLINET, Thomas ASMS (Sarrebourg) M50 Francie 8
  KOCH, Axel LG Winterlingen M45 Německo 0
  DEGOUTTE, Julien Atousports M45 Francie 0
  PASCOT, Franck US Toul M40 Francie 0
  HERRIOT, Matthias US Toul Athlétisme M40 Francie 0
  CARLIER, Guillaume US Toul Athlétisme M40 Francie 0
  GREINER, Daniel SV Sömmerda e.V. M40 Německo 9
  ECKSTEIN, Björn SC DHfK Leipzig M35 Německo 1
  WELSCH, Kevin ASMS/ Coureurs de L’eichelthal M35 Francie 0
  MüLLER, Robert S4 agrat 119 M35 Německo 0
Nový JOKISCH, Georg FLB Cottbus M35 Německo 2
  VOGIER, David Team P12 M35 Francie 0
  HUENGES, Jan Potsdamer Laufclub M30 Německo 2
  HORNSCHILD, Aaron Potsdamer Laufclub M30 Německo 1
  MEERSTRA, Davied AV Daventria 1906 M30 Nizozemsko 5
  SCHIRRMEISTER, Alexander SC DHfK Leipzig M30 Německo 2
  SCHMID, Patrick Crossfit Baar M30 Švýcarsko 0
  TESFAZGHI HAYALU, Samsom SV Sömmerda e.V. M30 Německo 4
  ONDERDIJK, Jurian AV De Gemzen M20 Nizozemsko 3
  BARNER, Julian OSC Potsdam M20 Německo 9
  DAUBIé, Aymeric US Toul Athlétisme M20 Francie 1
  FISCHER, Julian SV Sömmerda e.V. M20 Německo 8
  GIROT, Florent Rouen Normandie Athlétisme M20 Francie 2
  BILLERT, Jonathan Finley SV Sömmerda e.V. MJ Německo 1

Běžecký šestiboj (Mládež) − Ženy

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  JERG, Christine LG Winterlingen ŽU16 Německo 1

Běžecký šestiboj (Mládež) − Muži

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  ANDERSSOHN, Erik OSC Potsdam MU16 Německo 0
Odkazy na jménech odkazují na tabulku se všemi výsledky dosavadních úspěšně ukončených Běžeckých desetibojů.
 

Statistika

Země

      

Věkové kategorie

      

Dosavadní účast/i

      

Týmy

Země Počet
Německo 42
Francie 28
Nizozemsko 5
Velká Británie 2
Jižní Afrika 1
Švýcarsko 1
Počet = 6
Ženy L10K L6K    E     Muži L10K L6K    E  
ŽU16   1   MU16   2  
ŽJ       MJ 1    
Ž20 6     M20 6    
Ž30 3     M30 7    
Ž35       M35 5    
Ž40 4     M40 6    
Ž45 4     M45 4    
Ž50 2     M50 7    
Ž55 1     M55 3    
Ž60       M60 8    
Ž65       M65 3    
Ž70 1     M70 5    
Celkem 21 1   Celkem 55 2  
22 57
Počet Ženy Muži
0 7 23
1 6 7
2 2 8
3 2 4
4 2 3
5   2
6    
7    
8 1 2
9 1 2
10   1
11   1
12   1
13    
14   1
15   1
16    
17    
18    
19    
20    
21    
22    
23   1
24    
25 1  
Tým Počet
US Toul Athlétisme 10
LG Winterlingen 9
SV Sömmerda e.V. 8
Atousports 4
OSC Potsdam 4
LAV Halensia 3
Potsdamer Laufclub 3
AV De Gemzen 2
Etampes/Dourdan 2
LAAC Twente 2
SC DHfK Leipzig 2
SG Chemie Zeitz 2
SG Stern Ulm/Neu-Ulm 2
US Toul 2
ASMS (Sarrebourg) 1
ASMS/ Coureurs de L’eichelthal 1
AV Daventria 1906 1
Basingstoke & Mid Hants AC 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
Blagnac SC Athlétisme 1
Club athlétique du Roannais 1
Crossfit Baar 1
FLB Cottbus 1
Gondreville 1
LC RON-HILL Berlin 1
LG Stadtwerke München 1
London Heathside 1
LSV Niesky 1
NSF Berlin 1
Plaimpied 1
Rouen Normandie Athlétisme 1
Run in Metz 1
S4 agrat 119 1
Saint Cyr 78 1
Sevenoaks AC 1
SV Mergelstetten 1
Team P12 1
TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 1
Počet = 38
    Poslední změny dne: 15.4.2024   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2024]   [2023]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky