L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

39. Mezinárodní běžecký desetiboj 2024
− Toul −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 10 Tesfazghi Hayalu, Samsom (Certifikát) M30 Německo SV Sömmerda e.V. 8,36
652
4:24,33
703
56,89
696
13,16
682
9:11,86
786
2:04,87
740
26,62
675
15:39,77
814
2:39,13
795
32:23,00
855

7398
2. 7 Hornschild, Aaron (Certifikát) M30 Německo Potsdamer Laufclub 7,85
751
4:31,30
662
53,57
792
12,52
761
9:58,84
656
2:04,85
741
25,05
772
17:41,58
621
2:49,44
695
38:24,00
586

7037
3. 26 Michaud, Stéphane (Certifikát) M45 Francie Club athlétique du Roannais 8,21
681
4:44,17
589
56,92
695
12,91
712
9:59,18
656
2:11,04
664
25,77
727
17:38,31
626
2:50,17
688
38:05,00
599

6637
4. 21 Herriot, Matthias (Certifikát) M40 Francie US Toul Athlétisme 8,30
663
4:35,70
636
57,69
674
13,42
651
10:11,98
622
2:13,20
638
27,60
618
17:43,60
618
2:51,22
679
37:25,00
626

6425
5. 18 Greiner, Daniel (Certifikát) M40 Německo SV Sömmerda e.V. 9,25
495
4:38,41
621
1:04,35
504
14,46
535
9:36,91
715
2:17,06
594
28,52
567
16:23,03
743
2:55,94
636
34:57,00
734

6144
6. 59 Stoy, Emil (Certifikát) MJ Německo OSC Potsdam 8,21
681
4:42,76
597
59,17
634
12,81
724
10:17,47
608
2:16,25
603
25,99
713
17:42,65
620
2:56,77
629
38:34,00
579

6388
7. 60 Golfouse, Alexandre (Certifikát) M20 Francie US TOUL athlétisme 8,59
609
4:42,00
601
57,75
673
13,18
679
10:54,09
519
2:16,68
598
26,38
690
18:39,32
539
2:57,81
619
41:34,00
465

5992
8. 38 Lorber, Christian (Certifikát) M55 Francie Blagnac SC Athlétisme 8,35
654
4:47,16
573
57,22
687
12,94
708
10:28,12
582
2:17,14
593
25,78
726
18:23,29
561
2:57,94
618
39:42,00
534

6236
9. 5 Daubié, Aymeric (Certifikát) M20 Francie US Toul Athlétisme 7,35
856
5:04,67
482
54,22
773
11,54
890
12:24,82
328
2:19,28
569
23,84
850
22:44,63
254
2:59,59
604
50:09,00
206

5812
10. 22 Belin, Nicolas (Certifikát) M40 Francie US Toul Athlétisme 9,20
503
4:52,35
545
1:02,08
559
14,10
573
10:35,66
563
2:15,94
606
28,52
567
18:35,69
544
2:59,79
602
39:11,00
555

5617
11. 27 Nicolas, Sébastien (Certifikát) M45 Francie US Toul Athlétisme 9,04
530
4:54,37
534
1:02,38
552
14,23
559
10:35,88
563
2:21,87
540
29,00
542
18:21,92
563
2:59,92
601
39:32,00
541

5525
12. 9 Schirrmeister, Alexander (Certifikát) M30 Německo SC DHfK Leipzig 7,95
731
4:48,65
565
57,82
671
12,50
763
10:20,59
600
2:21,71
542
25,54
741
17:34,27
632
3:00,62
595
38:25,00
585

6425
13. 23 Carlier, Guillaume (Certifikát) M40 Francie US Toul Athlétisme 9,30
487
4:40,61
609
1:03,67
521
14,48
532
10:02,09
648
2:17,97
583
29,07
538
17:10,85
668
3:00,89
592
37:41,00
615

5793
14. 37 Van Zyl, Oloff (Certifikát) M55 Jižní Afrika Sevenoaks AC 8,72
586
4:40,00
612
59,46
627
13,82
605
10:20,94
600
2:17,72
586
27,22
640
18:09,17
581
3:01,23
590
40:18,00
511

5938
15. 30 Collinet, Thomas (Certifikát) M50 Francie ASMS (Sarrebourg) 8,56
615
4:51,71
548
1:02,82
541
13,69
620
10:40,47
551
2:16,13
604
28,11
590
19:22,92
481
3:02,10
582
43:21,00
402

5534
16. 17 Jokisch, Georg (Certifikát) M35 Německo FLB Cottbus 8,16
690
4:59,39
508
59,03
638
12,88
716
10:52,49
523
2:19,97
561
26,30
694
18:55,81
517
3:03,04
574
40:35,00
501

5922
17. 90 Schunke, Kevin (Certifikát) M20 Německo SV Sömmerda e.V. 18:20,76
565
3:05,76
551
39:02,00
561

1677
18. 31 Oberli, Frédéric (Certifikát) M50 Švýcarsko CA Moutier 8,99
539
5:10,91
451
1:02,65
545
14,12
571
11:12,14
478
2:25,80
498
28,12
589
19:40,00
459
3:05,85
551
42:12,00
442

5123
19. 6 Fischer, Julian (Certifikát) M20 Německo SV Sömmerda e.V. 8,44
637
4:47,71
570
1:01,21
581
13,72
616
10:42,92
546
2:21,58
543
28,03
594
19:14,14
492
3:06,41
546
39:51,00
529

5654
20. 34 Bastien, Frédéric (Certifikát) M50 Francie US Toul Athlétisme 9,58
443
4:55,30
529
1:04,79
494
14,74
505
10:26,58
585
2:24,54
511
29,98
491
18:05,67
586
3:07,31
538
38:47,00
570

5252
21. 8 Meerstra, Davied (Certifikát) M30 Nizozemsko AV Daventria 1906 8,43
639
4:58,15
515
1:05,37
480
13,76
612
11:05,59
493
2:24,43
513
27,59
619
19:03,95
506
3:11,69
503
40:02,00
522

5402
22. 87 Anderssohn, Erik (Certifikát) MU16 Německo OSC Potsdam 8,64
600
7:25,00
429
13,98
587
11:56,00
384
2:25,63
500
3:12,27
498

2998
23. 11 Lülsdorf, Stefan (Certifikát) M30 Německo SV Mergelstetten 9,37
476
5:10,29
454
1:08,92
402
14,26
556
10:41,22
550
2:30,59
450
28,87
548
18:51,39
523
3:18,21
453
40:51,00
491

4903
24. 12 Huenges, Jan (Certifikát) M30 Německo Potsdamer Laufclub 8,85
563
5:13,51
439
1:06,65
451
14,14
569
11:17,03
467
2:33,58
420
28,81
552
19:43,43
454
3:18,22
453
42:48,00
421

4789
25. 35 Heinrich, Enrico (Certifikát) M50 Německo LAV Halensia 9,13
515
5:20,53
406
1:07,01
443
14,36
545
12:00,58
375
2:32,50
431
29,42
519
20:35,26
391
3:18,53
450
42:43,00
424

4499
26. 13 Schmid, Patrick (Certifikát) M30 Švýcarsko Crossfit Baar 14,88
491
12:25,04
328
2:35,48
402
28,66
560
21:09,59
352
3:22,56
420
47:19,00
280

2833
27. 45 Waddington, Andrew (Certifikát) M60 Velká Británie Basingstoke & Mid Hants AC 8,76
579
5:29,87
365
1:00,79
592
14,10
573
12:13,91
349
2:31,65
439
27,77
609
21:59,67
299
3:26,16
395
48:41,00
243

4443
28. 4 Girot, Florent (Certifikát) M20 Francie Rouen Normandie Athlétisme 8,31
661
5:20,31
407
1:05,76
472
13,28
667
11:47,23
402
2:39,38
367
27,54
622
21:00,92
362
3:26,17
395
44:36,00
361

4716
29. 42 Plier, Andreas (Certifikát) M60 Německo LAV Halensia 9,79
411
5:23,47
393
1:07,91
424
15,36
443
11:41,51
414
2:37,45
384
30,21
479
20:27,38
401
3:28,26
380
43:03,00
413

4142
30. 16 Welsch, Kevin (Certifikát) M35 Francie ASMS/ Coureurs de L’eichelthal 8,86
561
5:17,74
419
1:01,27
580
13,71
617
12:01,47
373
2:28,15
474
27,16
644
21:22,94
337
3:28,78
376
47:44,00
269

4650
31. 41 Killilea, Tony (Certifikát) M60 Velká Británie London Heathside 9,26
494
5:21,94
400
1:08,65
408
14,50
530
11:45,49
406
2:40,38
358
29,66
507
20:29,45
398
3:29,72
370
43:32,00
396

4267
32. 43 Jaeger, Frank (Certifikát) M60 Německo SV Sömmerda e.V. 9,89
396
5:44,23
306
1:12,02
339
15,69
412
11:48,07
400
2:41,19
351
31,87
400
20:09,05
423
3:29,77
370
43:13,00
407

3804
33. 36 Stiegler, Markus (Certifikát) M55 Německo SG Stern Ulm/Neu-Ulm 8,48
630
5:46,84
295
1:03,30
529
13,57
633
12:53,21
278
2:39,32
367
27,43
628
22:49,04
250
3:29,84
369
50:20,00
202

4181
34. 2 Barner, Julian (Certifikát) M20 Německo OSC Potsdam 8,97
542
5:41,98
315
1:09,38
392
14,51
529
12:17,26
343
2:40,71
355
29,46
517
22:05,25
293
3:31,41
359
46:50,00
294

3939
35. 14 Eckstein, Björn (Certifikát) M35 Německo SC DHfK Leipzig 8,35
654
5:33,35
350
1:01,21
581
13,65
624
12:28,86
321
2:38,78
372
26,90
659
21:40,02
319
3:37,63
318
45:41,00
328

4526
36. 19 Elsden, Pierre (Certifikát) M40 Francie Etampes/Dourdan 9,43
466
6:06,52
224
1:44,24
2
26,89
1
14:50,50
113
3:04,99
173
45,49
19
24:25,06
168
3:57,75
204
52:39,00
150

1520
37. 86 Elsden, Liam (Certifikát) MU16 Francie Etampes/Dourdan 8,35
654
10:03,00
65
13,36
658
13:50,00
189
3:02,34
190
3:58,65
199

1955
38. 29 Warmuth, Uwe (Certifikát) M50 Německo Bautzener LV Rot-Weiß 90 10,14
360
6:11,89
206
1:21,71
177
15,86
396
13:08,08
253
3:05,93
168
34,53
288
22:47,08
252
4:02,08
182
47:12,00
283

2565
39. 24 Koch, Axel (Certifikát) M45 Německo LG Winterlingen 9,45
463
6:22,44
173
1:14,86
286
15,50
430
14:58,99
104
3:00,68
201
32,53
370
26:32,50
85
4:03,63
175
55:31,00
97

2384
40. 53 Mayer-Gebhart, Franz (Certifikát) M70 Německo LG Stadtwerke München 10,54
306
[747]
6:10,95
209
[629]
1:16,24
262
[695]
16,71
322
[766]
13:21,24
232
[658]
3:01,05
198
[615]
34,52
288
[727]
23:04,34
236
[664]
4:04,32
172
[580]

2225
[6081]
41. 49 Dos Santos, Dominique (Certifikát) M65 Francie Atousports 10,24
346
[712]
6:19,07
183
[516]
1:16,07
265
[619]
15,60
420
[794]
14:43,39
121
[430]
2:59,12
211
[552]
32,77
360
[728]
26:55,53
72
[352]
4:07,56
157
[481]
49:33,00
221
[565]

2356
[5749]
41. 25 Degoutte, Julien (Certifikát) M45 Francie Atousports 10,24
346
6:18,95
184
1:16,07
265
15,60
420
14:43,29
121
2:59,12
211
32,77
360
26:55,53
72
4:07,56
157
59:48,00
39

2175
43. 54 Bernard, Alain (Certifikát) M70 Francie US Toul Athlétisme 11,14
234
[660]
6:26,46
162
[565]
1:22,26
169
[576]
19,36
140
[535]
13:51,01
188
[601]
3:08,05
155
[556]
37,54
183
[594]
23:45,43
200
[618]
4:08,00
155
[556]
53:32,00
133
[524]

1719
[5785]
44. 52 Paschke, Arnold (Certifikát) M70 Německo LG Winterlingen 12,17
132
[522]
6:20,28
180
[591]
1:35,53
36
[353]
22,72
17
[301]
13:32,34
215
[637]
3:15,60
114
[496]
43,31
48
[379]
23:29,41
214
[635]
4:11,22
141
[537]
49:20,00
226
[651]

1323
[5102]
45. 51 Petrick, Carsten (Certifikát) M65 Německo LSV Niesky 10,66
291
[648]
6:43,31
117
[423]
1:20,14
200
[538]
16,74
320
[682]
14:58,01
105
[406]
3:08,08
155
[478]
34,58
286
[643]
26:47,24
77
[360]
4:14,15
129
[442]
57:56,00
61
[333]

1741
[4953]
46. 50 Vasicek, Wolfgang (Certifikát) M65 Německo SG Chemie Zeitz 10,22
349
[716]
6:29,68
152
[474]
1:25,07
133
[447]
16,97
301
[660]
13:55,27
182
[514]
3:14,02
122
[431]
36,98
200
[538]
24:15,44
176
[506]
4:16,72
119
[427]
49:46,00
216
[558]

1950
[5271]
47. 33 Clemens, Martin (Certifikát) M50 Německo LG Winterlingen 8,78
575
7:26,05
35
1:14,57
291
13,82
605
17:01,10
15
3:18,51
100
28,86
549
4:22,14
99

2269
48. 47 Michalsky, Karl-Heinz (Certifikát) M60 Německo TSV Olching 9,98
383
5:31,63
357
1:14,59
291
16,72
321
11:55,85
385
2:53,43
252
35,29
259
22:48,41
251
4:23,19
95

2594
49. 55 Rochau, Lothar (Certifikát) M70 Německo LAV Halensia 10,20
352
[799]
6:44,24
114
[496]
1:19,20
214
[635]
16,17
368
[817]
14:32,91
133
[525]
3:19,94
94
[463]
33,12
345
[792]
24:41,06
156
[558]
4:23,58
94
[464]
50:53,00
189
[603]

2059
[6152]
50. 57 Cavaleri, Angelo (Certifikát) M75 Francie Eichelthal 12,69
91
[558]
7:19,60
45
[469]
1:37,87
23
[412]
20,70
77
[532]
15:59,30
50
[481]
3:21,35
87
[552]
42,25
66
[513]
27:47,59
48
[477]
4:26,05
86
[549]
52:51,00
146
[646]

719
[5189]
51. 58 Billert, Jonathan Finley (Certifikát) MJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,81
570
6:11,46
207
1:13,80
305
13,92
593
13:06,09
256
2:56,31
231
29,29
526
28:23,22
35
4:39,96
46
53:32,00
133

2902
52. 56 Holterman, Herman (Certifikát) M70 Nizozemsko LAAC Twente 14,19
16
[298]
8:05,00
2
[239]
1:55,03
1
[123]
23,61
4
[251]
16:34,99
28
[332]
4:05,95
1
[182]
48,89
1
[216]
28:37,63
30
[338]
5:13,99
1
[221]
1:00:02,00
37
[355]

121
[2555]

20.5.2024: Kompletní výsledková listina (se sílou větru) (PDF, ~ 2,4 MBytes)

    Poslední změny dne: 21.5.2024   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2025]   [2024]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky