L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

35. Mezinárodní běžecký desetiboj 2018
− Winterlingen (Bádensko-Württembersko) −
Startovní listina

Běžecký desetiboj − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
31 Linzbichler, Brigitta Kapfenberger SV LCA 1947 Ž70 Rakousko 9
30 Franke, Steffi SV Mühlbach 1957 Ž60 Německo 9
15 Müller, Heidrun Saalfelder LV 1960 Ž55 Německo 22
85 Láníčková, Martina Triexpert Brno 1964 Ž50 Česká republika 4
64 Linke, Silvia LC Jüterbog 1965 Ž50 Německo 6
24 Jíchová, Ivana TJ Nové Město na Moravě 1968 Ž50 Česká republika 2
76 Beckmann, Angela SG Stern EvoBus Ulm 1971 Ž45 Německo 0
12 Gomoll, Ilka LC RON-HILL Berlin 1972 Ž45 Německo 22
84 Petr Ernestová, Zuzana SK Dolar Hajnice 1972 Ž45 Česká republika 2
80 Podjuklová, Iva SK Hranice 1974 Ž40 Česká republika 5
77 Brandecker, Yvonne Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 1976 Ž40 Německo 2
82 Schott, Maren TSV Bayer 04 Leverkusen 1976 Ž40 Německo 2
92 Waldstädt, Sandra SV Hermsdorf 1976 Ž40 Německo 2
29 Englmann, Melanie SG Stern EvoBus Ulm 1979 Ž35 Německo 0
14 Fräde, Andrea SV Sömmerda e.V. 1980 Ž35 Německo 0
45 Greiner, Heidi SV Sömmerda e.V. 1983 Ž35 Německo 0
38 Bauer, Karoline Chemnitzer LV MEGWARE 1984 Ž30 Německo 3
46 Fournier, Géraldine CS 13 Etoiles 1984 Ž30 Švýcarsko 0
74 Behning, Anna Saalfelder LV 1985 Ž30 Německo 12
60 Becker, Jeanette Saalfelder LV 1986 Ž30 Německo 10
26 Lanickova, Katerina BRNO 1987 Ž30 Česká republika 2
81 Ay, Sirka Leipzig 1988 Ž30 Německo 7
55 Demmer, Julia FH Runningzone Pfullendorf 1988 Ž30 Německo 0
93 Rapp, Ricarda TSV Stetten a.k.M. 1988 Ž30 Německo 1
56 Zimmermann, Kristin Team riedelbaeck.de 1989 Ž20 Německo 0
37 Koopman-Kuin, Danielle Kronos 1990 Ž20 Nizozemsko 0
51 Leicht, Carolin Halle 1992 Ž20 Německo 1
32 Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. 1995 Ž20 Německo 5
89 Ernestová, Viktoria SK Dolar Hajnice 1998 Ž20 Česká republika 1

Běžecký desetiboj − Muži

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
88 Linzbichler, Helmut Kapfenberger SV LCA 1941 M75 Rakousko 12
49 Wirubal, Walter KSV-LA 1943 M75 Rakousko 4
48 Warmuth, Walter LG Nadine & Walter 1948 M70 Německo 23
35 Binter, Karel Lokomotiva Trutnov 1951 M65 Česká republika 24
70 Kališ, Přemysl TJ Znojmo 1952 M65 Česká republika 4
52 Holterman, Herman LAAC Twente 1953 M65 Nizozemsko 1
63 Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München 1954 M60 Německo 6
21 Hofner, Reinhard MBB-SG Augsburg 1958 M60 Německo 0
72 Petrick, Carsten LSV Niesky 1958 M60 Německo 11
69 Sauter, Markus megajoule.ch 1958 M60 Švýcarsko 0
73 Häusler, Andreas SV Hermsdorf 1959 M55 Německo 7
34 Jaeger, Frank SV Sömmerda e.V. 1964 M50 Německo 7
36 Jan, Grobben LAAC Twente 1964 M50 Nizozemsko 0
58 Killilea, Tony London Heathside 1964 M50 Velká Británie 0
39 Rohm, Detlev TSV Messstetten 1964 M50 Německo 0
20 Van de Velde, Herman Zottegem Atletiek 1965 M50 Belgie 0
90 Schmid, Günther SG Stern EvoBus Ulm 1966 M50 Německo 0
17 Dvořák, Petr AC Praha 1890 1968 M50 Česká republika 3
41 Elsinga, Eddy AV Heerenveen 1969 M45 Nizozemsko 1
27 Stiegler, Markus SG Stern EvoBus Ulm 1969 M45 Německo 0
86 Weiler, Markus LG Winterlingen 1971 M45 Německo 1
95 Herter, Stefan LG Steinlach-Zollern 1972 M45 Německo 0
43 Vrátný, Kamil AC Praha 1890 1972 M45 Česká republika 2
66 Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 1973 M45 Německo 19
28 Collinet, Thomas ASSA Sarrebourg 1974 M40 Francie 4
78 Hammerl, Sven SV Hermsdorf 1974 M40 Německo 2
18 Šára, Pavel AC Praha 1890 1974 M40 Česká republika 3
25 Schuh, Peter ACF Fiorentina 1974 M40 Švýcarsko 0
83 Kunrt, Jaroslav SK Dolar Hajnice 1975 M40 Česká republika 0
57 Müller, Sven TSG Bergedorf 1976 M40 Německo 11
19 Richter, Lars Chemnitzer LV MEGWARE 1980 M35 Německo 8
11 Gomeringer, Michael TSV Messstetten 1981 M35 Německo 0
75 Heinemann, Frank KSSV Weimar-Schöndorf 1982 M35 Německo 10
47 Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. 1984 M30 Německo 5
79 Pfeuffer, Jörg SSV Erfurt Nord 1984 M30 Německo 3
44 Bouele, Cédric Delémont Athlétisme 1985 M30 Švýcarsko 3
2 Fournier, Pierre Stade-Lausanne - Adidas Runners Paris 1985 M30 Švýcarsko 0
42 Frühwirth, Harald LC Wienerwaldsee 1985 M30 Rakousko 1
1 Klauser, Andreas TSV Stetten a.k.M. 1985 M30 Německo 1
  Piette, Gaëtan Cercle Athlétique du Brabant Wallon 1985 M30 Belgie 0
8 Küttel, Ueli LC Luzern 1986 M30 Švýcarsko 3
6 Häusler, Thomas SV Hermsdorf 1987 M30 Německo 13
67 Kuin, Ronald AV Daventria 1906 1987 M30 Nizozemsko 3
13 Wendler, Lars Chemnitzer LV MEGWARE 1987 M30 Německo 0
61 Van Loon, Joni AV Daventria 1906 1988 M30 Nizozemsko 4
59 Stettner, Ronald SG Schorndorf 1989 M20 Německo 7
65 Häusler, Daniel SV Hermsdorf 1990 M20 Německo 13
87 Wimmer, Alexander Wiener AC Team Red 1990 M20 Rakousko 0
  Martin, Marcel Spvgg Rommelshausen - LA Kernen 1992 M20 Německo 0
16 Tesfazgih, Samsom SV Sömmerda e.V. 1994 M20 Německo 1
33 Barner, Julian OSC Potsdam 1996 M20 Německo 5
71 Fischer, Julian SV Sömmerda e.V. 1998 M20 Německo 5
53 Waldstädt, Tim SV Hermsdorf 1998 M20 Německo 2
9 Fourny, Mathias SAMBA St amand Montrond 1999 MJ Francie 0
54 Kunrt, Jaroslav TJ Lokomotiva Trutnov 2000 MJ Česká republika 0
94 Ben Hamed, Adam OSC Potsdam 2001 MJ Německo 1
10 Brehme, Nils SV Sömmerda e.V. 2001 MJ Německo 0
40 Hecke, Tom OSC Potsdam 2001 MJ Německo 2
68 Kempel, Johannes SV Sömmerda e.V. 2001 MJ Německo 2

Běžecký šestiboj (Mládež) − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
23 Gudelj, Daniela LG Winterlingen 2003 Ž14 Německo 1
4 Paschke, Cecile LG Winterlingen 2003 Ž14 Německo 1
91 Brandecker, Lea Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 2004 Ž14 Německo 0
7 Warmuth, Lena USV TU Dresden 2004 Ž14 Německo 0

Běžecký šestiboj (Mládež) − Muži

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
  Janietz, Thorben SV Sömmerda e.V. 2003 M14 Německo 0
  Martschenko, Nikita SV Sömmerda e.V. 2003 M14 Německo 0

Jednotlivé disciplíny − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
3 Warmuth, Nadine LG Nadine & Walter 1977 Ž40 Německo 12
22 Bouele, Birtukan Delémont Athlétisme 1988 Ž30 Etiopie 1
5 Ladenstein, Anna Wiener AC Team Red 1988 Ž30 Rakousko 0

Jednotlivé disciplíny − Muži

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
50 Clausen, Carsten TSV Meßstetten / REBI Running 1975 M40 Německo 0
Odkazy na jménech odkazují na tabulku se všemi výsledky dosavadních úspěšně ukončených Běžeckých desetibojů.
 

Statistika

Země

      

Věkové kategorie

      

Dosavadní účast/i

      

Týmy

Země Počet
Německo 61
Česká republika 13
Rakousko 6
Švýcarsko 6
Nizozemsko 6
Belgie 2
Francie 2
Velká Británie 1
Etiopie 1
Počet = 9
Ženy   Muži
Ž14 4 M14 2
ŽJ   MJ 6
Ž20 5 M20 8
Ž30 8 M30 12
Ž35 3 M35 3
Ž40 4 M40 6
Ž45 3 M45 6
Ž50 3 M50 7
Ž55 1 M55 1
Ž60 1 M60 4
Ž65   M65 3
Ž70 1 M70 1
Ž75   M75 2
Celkem 33 Celkem 61
(bez účastníků jednotlivých disciplín)
Počet Ženy Muži
0 11 23
1 6 7
2 6 5
3 1 6
4 1 4
5 2 3
6 1 1
7 1 3
8   1
9 2  
10 1 1
11   2
12 2 1
13   2
14    
15    
16    
17    
18    
19   1
20    
21    
22 2  
23   1
24   1
25    
Tým Počet
SV Sömmerda e.V. 11
SV Hermsdorf 6
SG Stern EvoBus Ulm 4
AC Praha 1890 3
Chemnitzer LV MEGWARE 3
LG Winterlingen 3
OSC Potsdam 3
Saalfelder LV 3
SK Dolar Hajnice 3
AV Daventria 1906 2
Delémont Athlétisme 2
Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 2
Kapfenberger SV LCA 2
LAAC Twente 2
LG Nadine & Walter 2
TSV Messstetten 2
TSV Stetten a.k.M. 2
Wiener AC Team Red 2
ACF Fiorentina 1
ASSA Sarrebourg 1
AV Heerenveen 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
BRNO 1
Cercle Athlétique du Brabant Wallon 1
CS 13 Etoiles 1
FH Runningzone Pfullendorf 1
Halle 1
Kronos 1
KSSV Weimar-Schöndorf 1
KSV-LA 1
LC Jüterbog 1
LC Luzern 1
LC RON-HILL Berlin 1
LC Wienerwaldsee 1
Leipzig 1
LG Stadtwerke München 1
LG Steinlach-Zollern 1
Lokomotiva Trutnov 1
London Heathside 1
LSV Niesky 1
MBB-SG Augsburg 1
megajoule.ch 1
SAMBA St amand Montrond 1
SG Schorndorf 1
SK Hranice 1
Spvgg Rommelshausen - LA Kernen 1
SSV Erfurt Nord 1
Stade-Lausanne - Adidas Runners Paris 1
SV Mühlbach 1
Team riedelbaeck.de 1
TJ Lokomotiva Trutnov 1
TJ Nové Město na Moravě 1
TJ Znojmo 1
Triexpert Brno 1
TSG Bergedorf 1
TSV Bayer 04 Leverkusen 1
TSV Meßstetten / REBI Running 1
USV TU Dresden 1
Zottegem Atletiek 1
Počet = 59
    Poslední změny dne: 18.4.2018   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2018]   [2017]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2018 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
Zpět na začátek stránky