L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

35. Mezinárodní běžecký desetiboj 2018
− Winterlingen (Bádensko-Württembersko) −
Startovní listina

Běžecký desetiboj − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
  Linzbichler, Brigitta Kapfenberger SV LCA 1947 Ž70 Rakousko 9
  Vermeulen-Stulen, Jannet AV Phoenix Utrecht 1955 Ž60 Nizozemsko 0
  Franke, Steffi SV Mühlbach 1957 Ž60 Německo 9
  Jíchová, Ivana TJ Nové Město na Moravě 1968 Ž50 Česká republika 2
  Beckmann, Angela SG Stern EvoBus Ulm 1971 Ž45 Německo 0
  Petr Ernestová, Zuzana SK Dolar Hajnice 1972 Ž45 Česká republika 2
  Podjuklová, Iva SK Hranice 1974 Ž40 Česká republika 5
  Schott, Maren TSV Bayer 04 Leverkusen 1976 Ž40 Německo 2
  Englmann, Melanie SG Stern EvoBus Ulm 1979 Ž35 Německo 0
  Bouele, Birtukan CA Delémont 1988 Ž30 Etiopie 1
  Rapp, Ricarda TSV Stetten a.k.M. 1988 Ž30 Německo 1
  Zimmermann, Kristin Team riedelbaeck.de 1989 Ž20 Německo 0
  Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. 1995 Ž20 Německo 5
  Ernestová, Viktoria SK Dolar Hajnice 1998 Ž20 Česká republika 1

Běžecký desetiboj − Muži

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
  Linzbichler, Helmut Kapfenberger SV LCA 1941 M75 Rakousko 12
  Warmuth, Walter LG Nadine & Walter 1948 M70 Německo 23
  Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München 1954 M60 Německo 6
  Petrick, Carsten LSV Niesky 1958 M60 Německo 11
  Häusler, Andreas SV Hermsdorf 1959 M55 Německo 7
  Stahmer, Frank TV Georgsmarienhütte 1959 M55 Německo 1
  Balmer, Sven OSC Potsdam 1963 M55 Německo 10
  Schmid, Günther SG Stern EvoBus Ulm 1966 M50 Německo 0
  Dvořák, Petr AC Praha 1890 1968 M50 Česká republika 3
  Elsinga, Eddy AV Heerenveen 1969 M45 Nizozemsko 1
  Stiegler, Markus SG Stern EvoBus Ulm 1969 M45 Německo 0
  Weiler, Markus LG Winterlingen 1971 M45 Německo 1
  Vrátný, Kamil AC Praha 1890 1972 M45 Česká republika 2
  Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 1973 M45 Německo 19
  Collinet, Thomas ASSA Sarrebourg 1974 M40 Francie 4
  Šára, Pavel AC Praha 1890 1974 M40 Česká republika 3
  Büschel, Andreas Gerlingen 1980 M35 Německo 1
  Gomeringer, Michael TSV Messstetten 1981 M35 Německo 0
  Heinemann, Frank KSSV Weimar-Schöndorf 1982 M35 Německo 10
  Sowa, Martin Wiener AC Team Red 1982 M35 Rakousko 0
  Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. 1984 M30 Německo 5
  Pfeuffer, Jörg USV Erfurt 1984 M30 Německo 3
  Bouele, Cédric CA Delémont 1985 M30 Švýcarsko 3
  Frühwirth, Harald LC Wienerwaldsee 1985 M30 Rakousko 1
  Klauser, Andreas TSV Stetten a.k.M. 1985 M30 Německo 1
  Küttel, Ueli LC Luzern 1986 M30 Švýcarsko 3
  Häusler, Thomas SV Hermsdorf 1987 M30 Německo 13
  Stettner, Ronald SG Schorndorf 1989 M20 Německo 7
  Häusler, Daniel SV Hermsdorf 1990 M20 Německo 13
  Wimmer, Alexander Wiener AC Team Red 1990 M20 Rakousko 0
  Barner, Julian OSC Potsdam 1996 M20 Německo 5
  Brehme, Nils SV Sömmerda e.V. 2001 MJ Německo 0

Běžecký šestiboj (Mládež) − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
  Paschke, Cecile LG Winterlingen 2003 Ž14 Německo 1
  Warmuth, Lena USV TU Dresden 2004 Ž14 Německo 0

Jednotlivé disciplíny − Ženy

St.č. Jméno Tým Ročník Kat. Země L10K
  Warmuth, Nadine LG Nadine & Walter 1977 Ž40 Německo 12
  Ladenstein, Anna Wiener AC Team Red 1988 Ž30 Rakousko 0
Odkazy na jménech odkazují na tabulku se všemi výsledky dosavadních úspěšně ukončených Běžeckých desetibojů.
 

Statistika

Země

      

Věkové kategorie

      

Dosavadní účast/i

      

Týmy

Země Počet
Německo 31
Česká republika 7
Rakousko 6
Nizozemsko 2
Švýcarsko 2
Etiopie 1
Francie 1
Počet = 7
Ženy   Muži
ŽJ   MJ 1
Ž14 2 M14  
Ž20 3 M20 4
Ž30 2 M30 7
Ž35 1 M35 4
Ž40 2 M40 2
Ž45 2 M45 5
Ž50 1 M50 2
Ž55   M55 3
Ž60 2 M60 2
Ž70 1 M70 1
Ž75   M75 1
Celkem 16 Celkem 32
(bez účastníků jednotlivých disciplín)
Počet Ženy Muži
0 6 6
1 4 6
2 3 1
3   5
4   1
5 2 2
6   1
7   2
8    
9 2  
10   2
11   1
12 1 1
13   2
14    
15    
16    
17    
18    
19   1
20    
21    
22    
23   1
24    
25    
Tým Počet
SG Stern EvoBus Ulm 4
AC Praha 1890 3
SV Hermsdorf 3
SV Sömmerda e.V. 3
Wiener AC Team Red 3
CA Delémont 2
Kapfenberger SV LCA 2
LG Nadine & Walter 2
LG Winterlingen 2
OSC Potsdam 2
SK Dolar Hajnice 2
TSV Stetten a.k.M. 2
ASSA Sarrebourg 1
AV Heerenveen 1
AV Phoenix Utrecht 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
Gerlingen 1
KSSV Weimar-Schöndorf 1
LC Luzern 1
LC Wienerwaldsee 1
LG Stadtwerke München 1
LSV Niesky 1
SG Schorndorf 1
SK Hranice 1
SV Mühlbach 1
Team riedelbaeck.de 1
TJ Nové Město na Moravě 1
TSV Bayer 04 Leverkusen 1
TSV Messstetten 1
TV Georgsmarienhütte 1
USV Erfurt 1
USV TU Dresden 1
Počet = 32
    Poslední změny dne: 16.1.2018   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2018]   [2017]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2018 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
Zpět na začátek stránky