L10K
Deutsch English Français Česky

 
Mezinárodní běžecký desetiboj
Všichni celkoví vítězové

Pro srovnání jsou v závorkách uvedeny body aktuálního bodovacího systému.

Sportovci, kteří se na letošní Běžecký desetiboj přihlásili, jsou označeni.

7477 Německo Häusler, Thomas SV Hermsdorf (30 l.) 2017
Hengelo
Schott, Maren TSV Bayer 04 Leverkusen (41 l.) Německo 7714
6816 Nizozemsko Sinnema, Patrick GSAV Vitalis (23 l.) 2016
Hranice na Moravě
Jonkman, Silke GSAV Vitalis (19 l.) Nizozemsko 7169
7915 Nizozemsko van Minnen, Branco MPM Hengelo (23 l.) 2015
Sömmerda
Schott, Maren TSV Bayer 04 Leverkusen (39 l.) Německo 8071
7742 Německo Schade, Robin SV Sömmerda e.V. (24 l.) 2014
Kapfenberg
Vanderheyden, Johanna SV Sömmerda e.V. (17 l.) Německo 7099
7665 Německo Häusler, Thomas SV Hermsdorf (26 l.) 2013
Trutnov
Pechková, Jana TJ Maratonstav Úpice (28 l.) Česká republika 7075
7218 Německo Häusler, Thomas SV Hermsdorf (25 l.) 2012
Albi
Behning, Anna Saalfelder LV (27 l.) Německo 6968
7477 Německo Herold, Tim ASV Erfurt (25 l.) 2011
Muehlhausen/Thuringia
Brandecker, Yvonne Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode (35 l.) Německo 7181
7554 Německo Häusler, Thomas SV Hermsdorf (23 l.) 2010
Nová Paka
Vanderheyden, Luise SV Sömmerda (15 l.) Německo 7065
7800 Německo Vogel, Oliver USC Magdeburg (22 l.) 2009
Saalfeld
Behning, Anna Saalfelder LV (24 l.) Německo 6930
7318 Švýcarsko Blättler, Daniel LA Nidwalden (26 l.) 2008
Huttwil
Müller, Jeanette Saalfelder LV (22 l.) Německo 7012
7867 Německo Lieback, Sven ASV Erfurt (19 l.) 2007
Hermsdorf/Thuringia
Zedler, Linda Saalfelder LV (23 l.) Německo 7410
6187 (7551) Německo Roßmann, Roman TSV Bayer Leverkusen (27 l.) 2006
Vienna
Rodmell, Kelly Tynedale Harriers AC (21 l.) Velká Británie 6620 (8090)
5962 (7403) Německo Scholz, Jens-Peter PSV Halle (41 l.) 2005
Potsdam
Zedler, Linda Saalfelder LV (21 l.) Německo 5679 (7306)
6457 (7772) Německo Leitner, Martin SC Neubrandenburg (20 l.) 2004
Bautzen
Exner, Jana HSV Neubrandenburg (30 l.) Německo 6045 (7627)
5819 (7287) Německo Breuel, Christian ESV Lok Potsdam (23 l.) 2003
Kapfenberg
Rappe, Petra MTV München (38 l.) Německo 5807 (7304)
6371 (7646) Německo Winklewski, Rajko SC Neubrandenburg (31 l.) 2002
Bad Blankenburg
Fleißner, Kerstin TSV Zeulenroda (40 l.) Německo 5478 (7153)
6694 (7883) Německo Winklewski, Rajko SC Neubrandenburg (30 l.) 2001
Kapfenberg
Springer, Monika OSC Berlin (22 l.) Německo 6628 (8134)
6547 (7751) Německo Winklewski, Rajko SC Neubrandenburg (29 l.) 2000
Neubrandenburg
Lyons-Halmer, Sherri US Cricket Wien (35 l.) USA 6802 (8253)
6334 (7649) Německo Wulst, Matthias SV Turbine Frankenberg (22 l.) 1999
Kapfenberg
Lyons-Halmer, Sherri Cricket Wien (34 l.) Rakousko 6802 (8257)
6137 (7557) Německo Fricke, Eik TSV Halle-Süd (31 l.) 1998
Halle/Saale
Schmalfuß, Beate SG Stahlbau Plauen (27 l.) Německo 5821 (7458)
6898 (8128) Německo Nitschke, Gojko TG Landshut (25 l.) 1997
Kapfenberg
Horack, Heike SV 1885 Teutschenthal (25 l.) Německo 6093 (7648)
6571 (7872) Německo Vopel, Volker TUS Jena (34 l.) 1996
Zell am See
Lyons-Halmer, Sherri Cricket Wien (31 l.) Rakousko 6278 (7809)
6891 (8117) Německo Vopel, Volker TuS Jena (33 l.) 1995
Bad Blankenburg
Horack, Heike TSG Halle-Neustadt (23 l.) Německo 6251 (7760)
6406 (7778) Německo Fricke, Eik USV Halle (27 l.) 1994
Vienna
Höft, Gesa Saalfelder LV (23 l.) Německo 6908 (8371)
7040 (8257) Německo Titze, Mike Berliner TSC (27 l.) 1993
Berlin
Liedtke, Monika Berliner Sommerbiathlon (27 l.) Německo 6175 (7756)
7023 (8210) Německo Giese, Reimo TSC Berlin (29 l.) 1992
Vienna
von Glahn, Christine TSV Blau-Weiß 65 Schwedt (17 l.) Německo 6792 (8256)
7088 (8292) Polsko Mirek, Waclaw AZS Kraków (26 l.) 1991
Berlin
Schwarz, Sigrid USV Halle (37 l.) Německo 5480 (7143)
7528 (8615) NDR Ihrke, René SC Neubrandenburg (21 l.) 1990
Vienna
Steuk, Martina HSG Humboldt-Uni (37 l.) NDR 7883 (8777)
6389 (7763) Rakousko Kohout, Klaus Cricket Wien (27 l.) 1989
Vienna
Hofer, Elisabeth ULC Linz (27 l.) Rakousko 6350 (7685)
6535 (7894) Rakousko Kohout, Klaus   (24 l.) 1986
Vienna
Arocker, Ingrid   (29 l.) Rakousko 3436 (5496)
6379 (7732) Rakousko Grünsteidl, Herwig Union St. Pölten (27 l.) 1985
Vienna
Schmid, Helga KSV d. Wr. BS (22 l.) Rakousko 4161 (6047)
5943 (7331) Rakousko Ebruster, Franz ATUS Neunkirchen (18 l.) 1984
Vienna
Petridis, Esther ULC Hirtenberg (15 l.) Rakousko 5353 (6932)
6371 (7712) Rakousko Grünsteidl, Herwig Union St. Pölten (25 l.) 1983
Vienna
(Nebyla nalezena žádná data.)
5842 (7313) Rakousko Norzt, Dietmar KSV d. Wr. BS (18 l.) 1982
Vienna
(Nebyla nalezena žádná data.)
    Poslední změny dne: 14.11.2017   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2018]   [2017]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2017 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
Zpět na začátek stránky