L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

35. Mezinárodní běžecký desetiboj 2018
− Winterlingen −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 2.000 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 2000 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 16 Tesfazghi, Samsom M20 D SV Sömmerda e.V. 8,28
667
4:09,60
794
54,01
779
12,38
779
8:44,02
868
1:58,92
818
24,63
798
15:10,97
864
2:35,91
827
31:08,20
917

8111
2. 2 Fournier, Pierre M30 CH Stade-Lausanne - Adidas Runners Paris 8,31
661
4:11,47
782
55,60
733
13,00
701
9:06,95
800
2:03,03
764
25,84
722
16:01,80
777
2:43,61
751
33:31,53
800

7491
3. 67 Kuin, Ronald M30 NL AV Daventria 1906 7,69
784
4:21,80
718
53,08
806
12,10
815
10:07,64
633
2:05,94
727
24,12
832
18:04,25
588
2:48,24
707
37:56,71
605

7215
4. 101 Woth, Michael M35 D LG Stadtwerke München 8,52
622
4:27,73
682
59,87
616
13,58
632
9:33,15
726
2:09,69
680
27,59
619
16:57,10
689
2:48,22
707
35:40,05
702

6675
5. 13 Wendler, Lars M30 D Chemnitzer LV MEGWARE 8,59
609
4:30,99
663
1:00,10
610
13,53
638
9:48,71
683
2:10,54
670
27,21
641
17:46,41
614
2:52,85
664
36:41,76
657

6449
6. 71 Fischer, Julian M20 D SV Sömmerda e.V. 7,99
723
4:32,79
653
56,07
719
12,65
744
10:05,79
638
2:13,00
641
25,70
731
17:55,90
600
2:52,40
668
38:17,99
590

6707
7. 18 Šára, Pavel M40 CZ AC Praha 1890 8,89
556
4:37,40
627
1:02,99
537
14,33
548
10:13,18
619
2:17,33
590
28,86
549
18:03,28
590
2:59,14
608
39:24,27
546

5770
8. 28 Collinet, Thomas M40 F ASSA Sarrebourg 8,54
619
4:39,35
616
1:00,71
594
13,59
631
10:33,69
568
2:15,56
611
27,32
634
18:35,38
544
2:56,95
627
39:05,24
558

6002
9. 59 Stettner, Ronald M20 D SG Schorndorf 8,08
706
4:39,58
614
57,07
691
12,73
734
10:45,46
539
2:07,33
709
25,68
732
19:23,89
479
2:51,63
675
39:57,23
525

6404
10. 75 Heinemann, Frank M35 D KSSV Weimar-Schöndorf 4:40,34
610
1:01,12
584
18,35
201
12:40,21
300
2:33,84
418
34,65
283
21:00,51
362
3:09,59
520
41:17,21
475

3753
11. 19 Richter, Lars M35 D Chemnitzer LV MEGWARE 8,26
671
4:41,40
604
58,05
664
13,18
679
10:37,19
559
2:15,30
614
26,84
662
19:13,60
493
3:00,66
594
40:38,05
499

6039
12. 47 Greiner, Daniel M30 D SV Sömmerda e.V. 8,80
572
4:48,15
567
1:02,31
554
14,02
582
10:17,16
609
2:19,12
570
28,00
596
17:56,08
600
3:02,61
578
37:15,35
633

5861
13. 1 Klauser, Andreas M30 D TSV Stetten a.k.M. 9,01
535
4:48,47
566
1:03,69
520
14,31
551
10:17,71
608
2:18,36
579
29,63
509
18:07,77
583
2:59,88
601
37:40,40
616

5668
14. 9 Fourny, Mathias MJ F SAMBA St amand Montrond 8,13
696
4:49,08
562
59,98
613
13,01
700
10:29,68
578
2:17,56
588
26,55
679
18:38,52
540
3:01,42
588
38:15,69
592

6136
15. 78 Hammerl, Sven M40 D SV Hermsdorf 8,78
575
4:51,79
548
1:03,16
533
14,05
579
10:37,82
558
2:20,75
552
28,39
574
18:44,87
531
3:05,07
557
38:49,97
569

5576
16. 86 Weiler, Markus M45 D LG Winterlingen 9,04
530
4:52,71
543
1:04,39
503
14,18
565
11:03,59
497
2:22,79
530
29,73
503
19:54,84
440
3:11,46
505
42:55,13
417

5033
17. 54 Kunrt, Jaroslav MJ CZ TJ Lokomotiva Trutnov 8,11
700
4:53,16
541
59,99
613
12,99
702
10:45,37
540
2:16,11
604
26,23
699
21:17,70
343
3:06,91
542
44:56,23
351

5635
18. 65 Häusler, Daniel M20 D SV Hermsdorf 8,15
692
4:56,32
524
1:00,64
596
12,86
718
11:02,32
500
2:20,66
553
26,36
691
19:29,94
472
3:04,42
562
39:44,69
533

5841
19. 20 Van de Velde, Herman M50 B Zottegem Atletiek 8,49
628
4:56,74
522
1:02,03
561
13,25
671
11:07,16
489
2:18,32
579
27,14
645
20:23,56
405
3:05,85
551
43:39,88
392

5443
20. 25 Martin, Marcel M20 D Spvgg Rommelshausen - LA Kernen 7,77
768
4:58,12
515
1:06,41
457
12,37
780
11:30,60
437
2:26,44
492
26,48
684
20:56,11
367
3:34,37
339
44:26,38
367

5206
21. 8 Küttel, Ueli M30 CH LC Luzern 9,07
525
4:58,66
512
1:03,11
534
14,27
555
10:52,95
522
2:20,80
552
28,82
551
19:30,44
471
3:08,88
526
42:07,31
445

5193
22. 44 Bouele, Cédric M30 CH Delémont Athlétisme 8,03
716
5:02,03
495
58,99
639
12,99
702
11:04,14
496
2:23,77
520
25,91
718
19:32,27
469
3:01,66
586
40:16,21
513

5854
23. 79 Pfeuffer, Jörg M30 D SSV Erfurt Nord 9,33
482
5:02,28
494
1:06,62
452
14,90
489
10:59,47
507
2:27,37
482
29,68
506
19:36,85
463
3:12,24
499
41:23,55
471

4845
24. 58 Killilea, Tony M50 GB London Heathside 8,77
577
5:04,13
485
1:05,06
488
13,99
586
10:57,08
512
2:34,01
416
28,16
587
19:33,95
467
3:21,91
425
41:21,14
472

5015
25. 68 Kempel, Johannes MJ D SV Sömmerda e.V. 8,01
720
5:06,50
473
58,49
653
12,61
749
11:27,93
443

3038
26. 11 Gomeringer, Michael M35 D TSV Messstetten 8,10
702
5:07,21
469
1:02,48
550
12,92
711
11:06,00
492
2:22,58
532
26,11
706
19:20,28
484
3:08,56
528
39:23,33
547

5721
27. 42 Frühwirth, Harald M30 A LC Wienerwaldsee 8,83
566
5:07,64
467
1:06,76
449
14,26
556
11:18,59
463
2:31,29
443
29,44
518
19:52,92
443
3:22,74
419
41:21,04
472

4796
28. 69 Sauter, Markus M60 CH megajoule.ch 9,64
433
5:07,91
466
1:07,62
430
15,80
402
11:16,17
469
2:35,73
400
32,08
390
19:49,78
446
3:27,68
384
41:20,94
472

4292
29. 94 Ben Hamed, Adam MJ D OSC Potsdam 8,01
720
5:10,65
453
1:02,97
538
12,42
773
11:44,26
408
2:28,06
475
25,44
747
21:29,72
330
3:22,67
420
44:50,40
354

5218
30. 53 Waldstädt, Tim M20 D SV Hermsdorf 8,26
671
5:11,37
449
1:02,54
548
13,11
688
11:13,80
474
2:25,06
506
27,03
651
20:08,70
423
3:09,80
518
41:14,37
476

5404
31. 61 Van Loon, Joni M30 NL AV Daventria 1906 8,41
643
5:22,36
398
1:03,82
517
13,38
656
11:26,65
446
2:29,24
463
26,86
661
20:12,42
419
3:46,40
265

4468
32. 41 Elsinga, Eddy M45 NL AV Heerenveen 8,83
566
5:22,66
397
1:05,65
474
14,43
538
12:42,84
296
2:43,98
327
28,58
564
22:37,52
261
3:37,63
318
47:58,14
262

4003
33. 10 Brehme, Nils MJ D SV Sömmerda e.V. 8,72
586
5:24,34
389
1:05,09
487
13,69
620
12:14,69
348
2:30,14
454
27,31
635
24:34,36
161
3:32,42
352
50:38,24
195

4227
34. 34 Jaeger, Frank M50 D SV Sömmerda e.V. 9,14
513
5:24,92
387
1:08,72
406
14,30
552
11:44,81
407
2:35,09
406
29,66
507
20:44,90
380
3:24,91
404
42:31,35
431

4393
35. 43 Vrátný, Kamil M45 CZ AC Praha 1890 8,19
684
5:25,66
383
1:04,86
492
13,03
697
12:23,54
331
2:26,82
488
26,50
682
21:48,35
310
3:18,38
451
45:42,55
327

4845
36. 87 Wimmer, Alexander M20 A Wiener AC Team Red 8,13
696
5:32,58
353
59,49
626
12,73
734
12:27,78
323
2:31,18
444
26,04
710
22:00,80
298
3:25,96
396
45:25,64
336

4916
37. 90 Schmid, Günther M50 D SG Stern EvoBus 8,55
617
5:32,93
352
1:13,03
320
27,08
1

1290
38. 63 Mayer-Gebhart, Franz M60 D LG Stadtwerke München 9,99
381
5:34,75
344
1:12,97
321
16,25
361
12:10,56
356
2:44,62
321
32,67
364
21:10,41
351
3:39,55
306
44:11,45
375

3480
39. 50 Clausen, Carsten M40 D TSV Meßstetten / REBI Running 5:36,86
335
20:36,83
390
43:13,43
407

1132
40. 17 Dvořák, Petr M50 CZ AC Praha 1890 8,34
656
5:37,06
335
1:04,40
503
13,35
659
12:56,68
272
2:34,11
415
27,48
625
22:50,33
249
3:23,65
413
48:09,00
257

4384
41. 57 Müller, Sven M40 D TSG Bergedorf 8,13
696
5:37,43
333
1:03,85
516
12,80
726
12:37,94
305
2:43,64
330
26,45
685
21:54,24
304
3:39,51
306
45:33,78
331

4532
42. 99 Barner, Julian M20 D OSC Potsdam 8,69
591
5:39,19
326
1:09,47
390
14,00
585
12:34,08
311
2:44,41
323
29,74
503
22:25,57
273
3:37,95
316
46:55,15
291

3909
43. 102 te Nijenhuis, Hans M50 NL LAAC Twente 10,33
334
5:53,45
270
1:19,46
210
16,26
360
12:33,05
313
2:57,51
222
46,86
8

1717
44. 83 Kunrt, Jaroslav M40 CZ SK Dolar Hajnice 9,75
417
5:55,18
264
1:10,56
368
15,62
418
13:24,08
227
2:46,21
308
43,09
51
4:02,54
180
51:40,12
171

2404
45. 66 Warmuth, Uwe M45 D Bautzener LV Rot-Weiß 90 9,59
441
5:55,51
263
1:14,04
301
15,33
446
13:06,10
256
2:58,60
215
31,46
419
22:58,57
241
3:54,50
220
48:27,37
249

3051
46. 27 Stiegler, Markus M45 D SG Stern EvoBus 8,32
660
5:55,58
262
1:07,93
423
13,27
669
13:57,28
179
2:44,75
320
27,04
651
23:32,79
211
3:40,74
299
51:09,37
183

3857
47. 98 Möller, Georg M50 D TB Tailfingen 9,52
452
5:59,13
250
1:16,43
259
15,60
420
13:20,12
234
2:55,36
238
32,69
363
23:18,80
223
3:54,44
221
49:18,43
227

2887
48. 21 Hofner, Reinhard M60 D MBB-SG Augsburg 9,49
457
6:00,59
244
1:12,27
334
14,94
485
12:43,34
295
2:44,39
323
30,53
463
23:12,90
228
3:39,47
307
48:12,56
256

3392
49. 39 Rohm, Detlev M50 D TSV Messstetten 9,42
468
6:12,95
203
1:11,06
358
14,92
487
13:28,28
221
2:59,46
209
30,74
453
23:13,68
228
3:53,10
228
48:23,38
251

3106
50. 73 Häusler, Andreas M55 D SV Hermsdorf 10,12
363
6:20,64
179
1:21,19
184
18,88
168
13:48,17
192
3:11,68
135
36,71
209
23:43,69
202
4:07,35
158
49:38,82
219

2009
51. 35 Binter, Karel M65 CZ Lokomotiva Trutnov 10,88
264
[617]
6:34,11
140
[457]
1:27,12
109
[412]
17,35
271
[625]
14:09,19
163
[489]
3:12,80
129
[441]
35,41
254
[605]
25:31,27
121
[430]
4:20,14
106
[407]
56:13,90
86
[375]

1643
[4858]
52. 72 Petrick, Carsten M60 D LSV Niesky 9,90
394
6:37,28
132
1:19,21
214
16,13
372
14:57,48
106
3:08,26
154
33,76
318
26:29,57
86
4:12,68
135
55:20,22
100

2011
53. 70 Kališ, Přemysl M65 CZ TJ Znojmo 10,57
302
[661]
6:57,53
85
[373]
1:23,86
148
[469]
17,53
258
[609]
15:13,96
89
[380]
3:15,00
117
[424]
39,59
125
[435]
31:02,12
1
[170]

1125
[3521]
54. 52 Holterman, Herman M65 NL LAAC Twente 12,31
120
[427]
7:22,51
40
[292]
1:39,59
15
[229]
20,88
70
[347]
15:23,70
80
[365]
3:40,76
23
[252]
44,08
36
[283]
26:10,08
97
[393]
4:44,82
35
[280]
55:05,16
104
[405]

620
[3273]
55. 48 Warmuth, Walter M70 D LG Nadine & Walter 11,54
191
[604]
7:58,96
5
[255]
1:33,88
47
[378]
19,58
129
[518]
16:15,73
39
[360]
3:53,53
3
[245]
41,82
74
[430]
27:45,62
49
[382]
4:55,67
16
[299]
56:20,25
84
[447]

637
[3918]
56. 88 Linzbichler, Helmut M75 A Kapfenberger SV LA 12,40
113
[593]
8:56,50
1
[196]
2:00,90
1
[140]
20,91
69
[517]
18:27,69
1
[276]
4:22,25
1
[183]
43,94
38
[454]
31:55,86
1
[279]
5:44,91
1
[187]
1:07:30,00
1
[283]

227
[3108]

14.5.2018: Kompletní výsledková listina (se sílou větru) (PDF, ~ 552,0 kBytes)

    Poslední změny dne: 24.9.2018   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2019]   [2018]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2018 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
Zpět na začátek stránky