L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

34. Mezinárodní běžecký desetiboj 2017
− Hengelo −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Ženy (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Roč. Kat. N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 101 Schott, Maren 1976 W40 D TSV Bayer 04 Leverkusen 8,31
847
5:00,22
788
1:00,58
839
13,63
802
11:39,12
720
2:24,43
799
27,33
842
21:28,26
623
3:15,33
783
44:36,49
671

7714
2. 102 Beck, Corinna 1994 W20 D SG TSV Kronshagen / Kieler TB 9,18
689
5:02,02
778
1:04,79
732
15,00
651
10:57,22
818
2:28,38
756
30,09
690
19:39,45
762
3:15,71
780
42:28,56
748

7404
2. 103 Hotz, Ricarda 1988 W20 D TSV Stetten a.k.M. 8,80
756
5:09,93
737
1:06,30
696
14,49
705
11:02,73
805
2:33,46
703
30,12
688
19:49,12
749
3:16,65
772
41:17,99
793

7404
4. 111 Prehm, Christina 1987 W20 D USC Magdeburg 9,48
638
5:27,37
651
1:08,27
649
15,77
572
11:53,80
687
2:36,13
675
32,40
574
21:08,13
647
3:22,04
729
45:39,10
634

6456
5. 110 Waldstädt, Sandra 1976 W40 D SV Hermsdorf 9,30
669
5:35,77
611
1:08,99
633
15,15
635
12:15,34
641
2:42,31
614
31,00
643
21:57,37
588
3:31,60
656
47:11,87
582

6272
6. 105 Wiggers, Chantal 1997 W20 NL MPM Hengelo 9,59
620
5:40,04
591
1:07,20
674
15,15
635
12:29,83
610
2:40,20
635
31,23
631
22:31,10
548
3:32,92
647
50:15,66
486

6077
7. 118 Weimer, Katharina 1977 W35 D LG Stadtwerke München 9,91
569
5:35,52
612
1:13,24
540
16,32
519
11:53,18
689
2:45,33
586
34,31
486
20:50,11
670
3:33,17
645
43:29,50
711

6027
8. 107 Petersen, Tatjana 1994 W20 D TSV Rotkreuz 9,13
698
5:42,33
581
1:10,52
599
14,86
665
12:55,45
558
2:44,97
589
31,21
632
23:19,75
494
3:45,83
555
49:25,67
511

5882
9. 112 Brehme, Jasmin 1995 W20 D SV Sömmerda e.V. 8,96
728
5:52,41
536
1:11,13
585
14,70
683
12:59,60
549
2:48,95
552
30,36
676
24:13,18
438
3:47,17
545
50:42,51
472

5764
10. 127 Ernestová, Viktoria 1998 WJA CZ Lokomotiva Trutnov 9,09
705
5:42,38
581
1:06,37
694
14,36
720
12:42,58
584
2:40,41
633
29,38
727
23:44,50
468
3:38,61
605

5717
11. 104 Ay, Sirka 1988 W20 D Leipzig 8,50
811
5:52,79
534
1:04,92
729
13,91
770
14:23,77
395
2:49,68
545
28,64
768
26:00,15
336
3:49,83
528
59:22,91
250

5666
12. 109 Petr Ernestová, Zuzana 1972 W40 CZ Lokomotiva Trutnov 9,29
670
5:53,86
530
1:13,68
531
15,06
644
13:23,33
503
2:52,91
516
30,86
650
23:21,86
492
3:52,54
510
49:04,09
522

5568
13. 108 Leicht, Carolin 1992 W20 D SC DHfK Leipzig 8,82
753
5:55,32
523
1:06,52
690
14,47
707
13:58,50
439
2:49,78
544
29,87
701
25:23,97
369
3:56,92
481
56:00,85
328

5535
14. 114 Jíchová, Ivana 1968 W45 CZ TJ Nové Město na Moravě 9,00
720
6:06,97
474
1:08,70
639
14,60
693
13:59,95
436
2:56,32
487
30,11
689
25:39,91
354
3:50,27
525
52:47,29
413

5430
15. 106 Podjuklová, Kristýna 2003 WJC CZ SK Hranice 9,39
653
5:44,13
573
1:13,61
532
15,20
630
12:49,40
570
2:53,15
514
32,59
565
23:24,07
490
3:46,66
549
55:09,03
350

5426
16. 116 Láníčková, Martina 1964 W50 CZ Triexpert Brno 9,58
622
5:59,13
507
1:17,24
459
15,75
574
13:08,71
532
2:57,34
478
33,28
532
23:04,54
511
3:51,99
513
49:18,17
515

5243
17. 122 Conzelmann, Manuela 1979 W35 D LG Winterlingen 9,86
577
5:50,75
543
1:14,02
524
16,46
506
13:10,66
528
2:54,19
505
33,93
503
23:23,21
491
3:55,08
493
50:21,23
483

5153
18. 113 Podjuklová, Iva 1974 W40 CZ SK Hranice 9,80
586
5:49,04
551
1:16,27
478
15,83
566
13:00,29
548
2:53,47
511
33,33
530
23:24,58
489
3:50,55
523
55:09,06
350

5132
19. 125 Gudelj, Daniela 2003 WJC D LG Winterlingen 9,61
617
6:04,94
483
1:16,13
481
15,77
572
13:55,24
445
2:57,54
476
33,07
542
24:24,64
426
3:59,38
466
51:23,08
452

4960
20. 120 von Daacke, Ute 1966 W50 D Potsdamer Laufclub 10,84
433
5:54,39
527
1:19,16
423
17,49
416
12:46,34
576
2:57,22
479
36,56
392
22:20,98
560
3:47,76
541
47:28,04
573

4920
21. 115 Wiggers, Hedwig 1966 W50 NL MPM Hengelo 10,79
440
5:51,20
541
1:18,30
439
17,64
403
12:50,52
568
2:54,85
499
36,01
414
23:08,85
506
3:52,74
508
49:12,10
518

4836
22. 123 Oberli, Eryn 2001 WJB CH CA Moutier 9,24
679
6:18,80
427
1:14,21
520
15,30
620
14:44,05
362
3:04,80
417
33,10
541
27:12,87
274
4:22,12
334
59:54,54
239

4413
23. 117 Gomoll, Ilka 1972 W40 D LC RON-HILL Berlin 11,49
349
6:00,78
500
1:20,96
390
19,63
255
13:26,11
498
2:53,81
508
37,65
350
23:51,81
460
3:51,12
519
49:13,96
517

4346
24. 121 Koopman, Danielle 1990 W20 NL Kronos 9,69
604
6:40,38
347
1:25,29
316
16,09
541
14:40,54
368
3:19,99
305
33,89
504
27:39,89
252
4:32,05
283
58:02,65
280

3800
25. 119 Linke, Silvia 1965 W50 D LC Jüterbog 9,94
564
6:36,69
360
1:17,14
461
16,50
503
14:58,47
339
3:10,39
373
34,31
486
27:26,87
263
4:20,39
343

3692
26. 124 Láníčková, Kateřina 1987 W20 CZ BRNO 10,69
453
6:41,39
343
1:28,13
272
18,06
369
14:51,59
350
3:23,02
284
37,98
337
26:49,89
293
4:33,00
279
56:25,59
318

3298
27. 126 Paschke, Cecile 2003 WJC D LG Winterlingen 10,39
496
7:10,52
249
1:24,24
333
16,90
467
16:17,23
228
3:27,66
255
37,28
364
28:43,71
205
4:34,71
270
1:02:45,68
182

3049
28. 128 Bensch, Doreen 1965 W50 D Laufwerk Schnaudertal 10,52
478
7:37,59
175
1:32,89
206
17,70
398
16:51,84
186
3:43,94
164
38,59
315
30:41,55
131
4:57,35
173
1:02:49,07
181

2407
29. 130 Klarenberg, Atie 1966 W50 NL AV De Gemzen 11,84
307
7:38,85
172
1:36,79
158
20,17
221
17:00,40
176
3:45,64
155
44,44
142
31:46,00
98
5:06,17
141
1:10:23,07
69

1639
30. 129 Barner, Jutta 1960 W55 D OSC Potsdam 12,43
243
7:54,52
135
1:41,58
108
20,25
216
16:44,41
194
3:58,97
97
44,90
131
30:19,42
144
5:21,10
94
1:03:35,96
167

1529
31. 131 Keprtová, Miloslava 1948 W65 CZ ISCAREX Česká Třebová 14,70
66
1:52,60
29
23,69
58
17:01,35
175
4:07,14
68
50,18
38
31:27,34
107
5:37,00
54
1:08:11,29
96

691
Jednotlivé disciplíny
32. 10 Ringas, Gabi 1963 W50 D LSF Münster 33:27,33
55
5:51,27
28

83

29.5.2017: Kompletní výsledková listina (se sílou větru) (PDF, ~ 1,4 MBytes)

    Poslední změny dne: 14.11.2017   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2018]   [2017]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2017 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
Zpět na začátek stránky